Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Attól automatikusan rossz...

Attól automatikusan rossz ember valaki ha nem szeret dolgozni ?

Figyelt kérdés
Mondjuk kisebb-nagyobb kihagyásokkal vállal munkákat ?
2020. dec. 9. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

9 - Olyan szempontból nem mindegy, hogy itthon azért nem mennek annyira fényesen és gördülékenyen a dolgok, gondolok itt arra is, hogy a pénzeket ellopkodják meg haverok cégeibe fekteti az állam. De arra is, hogy amíg ilyen lepusztult az EÜ vagy az utak állapota addig nem túl ideális, ha arra megy az adó, hogy nem akar valaki dolgozni meg akkor ugye kevesebb is megy az államkasszába.


Normál, jóléti államban persze ezt meg lehet tenni, de korábban voltak azért olyanok, akik életvitelszerűen segélyből éltek és emiatt most csak 3 hónapra kapsz munkanélkülit itthon aztán sok sikert a kormány részéről. Én is április óta munka nélkül vagyok, júniusban meg agyvérzést kaptam de a korona miatt elküldtek az ügyeletről és 2 hónap volt diagnosztizálni, hogy vérzek a koponyámban.... 10 éve dolgozom, nem minimálbérből adózom és cserébe ezt kapom vissza. Szóval én azt mondanám, hogy az itthoni helyzet még egy normális nyugati országé összehasonlíthatatlan.

2020. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 yoshimitcu ***** válasza:
0%
Fater ilyen. Soha nem volt hosszabb munkaviszonya, elváltak anyámmal, soha nem láttam tőle egy fillért sem, gyerektartást soha nem fizetett. Alkalmi munkákkal keres annyit amiből nem döglik éhen, ingyenkonyhán eszik, a szülei 100 éves putri nyárikonyhájában lakik. Milyen ember akkor?
2020. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ettől még nem árt másoknak.
2020. dec. 12. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!