Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyetek,...

Volt már olyan munkahelyetek, ahol egyszerűen káosz volt?

Figyelt kérdés

Megőrülök már.. A munkahelyemen folyton összevisszaság van. Szerettem volna valamiből rendeltetni, mert épp nem volt, erre még rám vannak kiakadva, mert hát a gép szerint még lennie kell belőle 10 darabnak.

Hiába magyarázom, hogy itt aztán egy sincs, én leszek a hülye.


A másik, hogy valamikor csak úgy elvesznek tőlem munkaeszközöket, mert mondjuk náluk épp nincs vagy nem találják, de nem szólnak és másnap keresgélhetem mikor kéne és fontos lenne.


Vagy mikor szabadnapomon más van az én helyemen és mindent átrendez mert ő gondolt egyet (pedig neki is van saját helye csak aznap épp az enyémre osztották be) Mivel már nyúlnék automatikusan a dolgokért, ahova ÉN raktam őket és nem találom, ezért ez meglassítja a munkát másnap nekem.


2020. aug. 20. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez van :/
2020. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van is.
2020. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!