Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyetek...

Volt már olyan munkahelyetek ahol bizonyos idő elteltével nem akartátok a tudásotokat, neveteket adni?

Figyelt kérdés
Azért mert mindenre hasonlított ami ott ment csak munkára nem.Önmagam előtt szégyen tűrni a laza munka morált és hogy ilyen helyen vagyok.Nem nagyon egyeztethető össze az értèkrendemmel.A munkával nincs gond,a fizetés viszont csúszik.
2020. júl. 23. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor jött egy uj kollega a lesz.rom stilusaval hibat hibara halmozva es egy bérben voltunk.

Onnanstol vettem be en is a lesz.rom tablettat.

2020. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. De nálam jellemzően a becstelenség, másokon át-gyaloglás volt ilyen helyzet, hogy arrs próbáltak rábírni a profit miatt. Ilyenkor volt az, hogy elkezdtem más munkahely után nézelődni és idő kérdése volt, és álltam fel.
2020. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2+ meg még amit az 1-es is mond..
2020. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a lazaság, vagy a munkamorál miatt, hanem más okok voltak a háttérben, de igen. 2-3 nap után már láttam, 4 nap után felmondtam
2020. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok jelenleg, mint te.


Adott egy munkahely, ahova engem nem rég felvettek, és látom, hogy akik már ott vannak egy ideje, azok tényleg xarnak dolgokra.


Legnagyobb hajtás közepette kollégám ki megy cigizni és szólnak 'helyettesítsd őt addig' miközben nekem van dolgom. (minimum 10 éve ott lévő alkoholista kollégáról van szó)


Vagy hogy egyáltalán nem igényesek bizonyos dolgokra a kollégáim (munkaterulet tisztán tartás, másoknak való segítség ha kell, stb)


Szóval én is gondolkozom, hogy lexarom tabletta legyen vagy munkahely váltás.

2020. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!