Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csodálkozik ezen az...

Miért csodálkozik ezen az igazgató?

Figyelt kérdés
A munkahely, amit teremtett, az nem az emberek egészségét, boldogulását szolgálja. Ha jól dolgozol, akkor azt akarják, hogy ne legyél motivált, ha motiválatlan vagy, azt akarják, hogy az legyél. A főnököm egész nap eszik, persze azért ad az alakjára, kondizik, majd azt mondta az értékelésen, hogy én vagyok a leggyengébb. Magas, vékony, több gyerekes nő létemre sokat dokgozok, neki meg elég kihúzni magát, aztán érvényesül. Hogy beszéljek erről vele? Ha én vagyok a leggyengébb, akkor ha kevesebbet teszek le az asztalra, akkor hogyan értékel? Beszèltem erről az igazgatóval, de nem nekem adott igazat.
2020. jún. 3. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A munkahelyeknek jellemzően nem az a céljuk, hogy az egészséged szolgálják. A cél a profit. A főnöknek és neked is. Neki az eladott/megtermelt árúval, neked a fizetéssel.

Ha jól dolgozol, akkor általában azt akarják, hogy dolgozz jobban. Ha rosszul dolgozol, akkor is.

Azt meg nem tudom, hogy milyen értékelés volt, de kétlem, hogy az alakodról szólt.

2020. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel személyes sértettség van a háttérben ezért a leírás sem lehet objektív, amiből következik, hogy érdemi választ sem lehet adni. Kipanaszkodtad magad, gyerekek lefeküdtek. Tükörben a testalkatod is rendben, mehet a következő munkanap, vagy mondj fel.
2020. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!