Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok találkozni volt...

Szoktatok találkozni volt kollégáitokkal?

Figyelt kérdés

Régebbi munkahelyeitekről néha összeülni néhány kollégával és megbeszélni mi a helyzet mióta nem találkoztatok.

Vagy ahogy eljöttök egy munkahelyről hacsak a véletlen nem hozza úgy többet nem is találkoztok velük?


2019. dec. 12. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik munkahelyen működött egy ideig, hogy évente 1-2 alkalommal összejöttünk néhányan, de az is kikopott.
2019. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Isten ments tőlük
2019. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha esetleg összefutunk véletlenül, akkor 1-2 udvarias kérdés és kb ennyi.

2019. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan volt kollégám van, akikkel annyira jóban lettem a közös munka során, hogy egyikükkel a mai napig közeli barátok, míg másikukkal jó haverok vagyunk. Egyébkénk tudatosan kerülöm a munkahelyi barátkozást, szeretem teljesen külön választani a munkát a magánéletemtől. Messze élek tőlük, de szoktunk beszélgetni és amikor valamelyikünk a másik környékén van akkor találkozni is. Másokkal nem tartom a kapcsolatot és őszintén nem érdekel, mi van velük, szerintem őket sem, hogy velem mi van.
2019. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkozgatok velük, minek?
2019. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy érzem ahogy ti.

Nemrég elhívott néhány (anno közvetlen) kollégám összeülni beszélgetni, rögtön felmerült bennem, hogy minek??! Annyira nem is voltunk jóban, sima kolléga-kolléga viszony volt. Mivel úgyis arra jártam hát gondoltam legyen. Ők még ugyanott dolgoznak, én léptem ki. Gondoltam érdeklődnek majd mi újság, beszélgetünk magánéletről, fene tudja hogy megy ez... Azonban javarészt csak a volt (nekik jelenlegi) munkahelyet emlegették, panaszkodtak, elmondták mi hogy s mint.

2019. dec. 12. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Van, akivel jóban vagyok és tartjuk a kapcsolatot, de személyesen találkozni nem nagyon jut idő.
2019. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!