Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem vagyok mások számára...

Miért nem vagyok mások számára értékes ember?

Figyelt kérdés

Jó embernek tartom magam, kedvesnek, izgalmasnak, viccesnek. Empatikus vagyok és másokat sokszor magam elé helyezem.

Mégis egyedül vagyok. Van családom, akik jófejek ugyan, de nem tudok nekik mindent elmondani, nem tudok velük lelkizni.


Az exeimnek sokszor mentsvár voltam, egy ugródeszka vagy valami ilyesmi, de nem az a lány, aki miatt felégetik az életüket. Már megbartákoztam a gondolattal, hogy egyedül maradok, de nem akarok. Már sokszor csak azért lógok valakivel, hogy legyen valaki, nem azért mert érdekel.

Szeretem az izgalmas, érdekes beszélgetéseket, a vitatásokat, érveléseket politikáról, gazdaságról, közügyekről, stb. Nekem nem megy a hajpakolásokról meg a diétákról szóló bájcseverészés.


Sokszor gondolkoztam, hogyha eltűnnék, akkor ki indulna a keresésemre. Nagyon egyedül érzem magam.


Mit tegyek, hogy fontos legyek?


2019. júl. 21. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ami fontos hogy te tudd azt hogy értékes vagy és magadnak akarj elég és megfelelő lenni. Utána nem fog már zavarni hogy ki fogad el és ki nem mert te tisztában vagy az értékeiddel.
2019. júl. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!