Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a magány rossz dolog,...

Ha a magány rossz dolog, akkor miért kényszerítik rá az emberek többségét hogy magányosan éljenek?

Figyelt kérdés
Ha már a szegénységre meg a pénztelenségre rákényszerítik az embereket legalább a magányra ne kényszerítenék rá őket.
2019. máj. 16. 12:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ki kényszerít erre? :D
2019. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Szegenysegre sincs senki rakenyszeritve csak van aki tesz erte hogy ne legyen szegeny es van aki meg sir hogy rakenyszeritik a szegenysegre es a maganyra.
2019. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Kifejted hogy ki miert es hogyan kenyszerit vkit szegénységre és magányossagra?
2019. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem kényszerít ilyesmire.
2019. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem kényszerít senkit a magányra. Az már nem mások hibája ha valaki lusta feljeszteni magán és a szociális skilljein és ezáltal elszigetelődik másoktól. Az meg megint más téma, hogy a magány egyáltalán nem tragédia, sőt.
2019. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyszerű a válasz hogy kik kényszerítik magányra az emberek többségét.Maguk az emberek kényszerítik rá a többi embert hogy egyedül legyenek.Azzal,hogy nem foglalkoznak egymással,meg elutasítják ha valaki közeledik hozzájuk.
2019. máj. 16. 12:17
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt mert valaki elutasít, azzal még nem kényszerít magányra, másrészt a magány nem feltétlenül rossz.

Attól hogy valaki kikosarazott, nem kell általánosítani

2019. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Több embert is ismerek aki normális meg közvetlen,szeret és tud is kapcsolatokat teremteni mégis magányos mert senki nem engedi közel magához.
2019. máj. 16. 12:21
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

"Maguk az emberek kényszerítik rá a többi embert hogy egyedül legyenek.Azzal,hogy nem foglalkoznak egymással,meg elutasítják ha valaki közeledik hozzájuk."

Ha mindig elutasítanak, akkor benned van olyan kivetnivaló amin csiszolni kéne. Azaz te kényszeríted magányra saját magad, ha egyszer nem teszel érte hogy érdemes legyen téged választani egy párkapcsolatra.

2019. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez hülyeseg amit irsz.

Én pl pontosan tudom hogy sajat magamat "kényszerítem" magányosságra, nincs kedvem senkihez, antiszoc lettem, hiaba kozelednek felém. De én csakis saját magam tehetek erről, nem pedig más!

2019. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!