Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan elutasítóak az...

Miért olyan elutasítóak az emberek?

Figyelt kérdés
Iskolai zaklatás áldozata voltam még pár éve,és azt hittem hogy majd idővel elmúlik ez. De úgyanúgy folytatódott. Egyszerűen nem tudok emiatt se barátságokat,se párkapcsolatot kialakítani. Mert mindig olyan elutasítóak velem szemben. Nem tudok kivel elmenni programokra. Más is tapasztalt ilyet?
2019. ápr. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Iskolát kell váltani.
2019. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam, miután befejeztem a középiskolát, ugyanolyan szar lett. De én is hibás voltam, mert belesüppedtem az áldozat szerepbe, passzívan vártam, hogy érdekeljek másokat.

Két évvel később fejben váltottam, onnantól tudtam igazán megnyílni és szocializálódni. A legfontosabb a kezdeményezőkészség. Mindig merj kezdeményezni! Nem tudsz akkorát hibázni, mint a passzivitással.

2019. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

"Amikor mindenki hellikopter."

Akkor kell a másik oldalt is meghallgatni, hogy ő mit mond.

2019. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is ateltem ilyet. 6 esztendo volt mire vgre kikecmeregtem belole. Es hat azert nem volt konnyu menet. Persze most sem vagyok tul magabiztos ember, de mar vannak barataim, tavaly diplomat is szereztem es most dolgozom is mar. 28f
2019. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek nagy részében sajnos van valamennyi rossz indulat kB ez az emberek 99% ára jellemző
2019. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!