Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hova, merre, Hogyan?

Hova, merre, Hogyan?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Már egy ideje éget belülről valam, amit nem tudok pontosan megfogalmazni. Csak telnek a napok, és semmisem hoz örömet. Amit nagy szenvedélyel és lelkiismeretesen, és elszántsággal csináltam, abban sem találom magam. Minden oylan nehéz és terhes. Nem akarom, hogy elteljen a napom, mert nem akarok egy ujabb napot. Nem akarom a holnapot. Úgy érzem egyedül vagyok, gyenge és elveszett. Nem tudom mit csináljak és merre menjek.

Segítsetek!


2019. márc. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriára. Busszal.
2019. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Problémádból nem sok minden derül ki. Valakivel le kéne ülnöd beszélgetni erről, akár egy családtagoddal. Én ugyan soha nem voltam pszichológusnál, de lehet az is megér egy menetet.
2019. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
problémát nem tudok írni, ugyan is minden probléma. nem akarom elkezdeni a napomat sem, z a probléma. nemtudok kivel leülni családtagok közül. nem tudom hogy kezdjek bele
2019. márc. 3. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészséges vagy? Mert ha igen, annak örültetsz!
2019. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is, felkelek reggel és csak bámulok magam elé az ágyon ülve. Visszagondolok a tegnapra, semmi...

Gondolok a holnapra, semmi...

Én sem találom meg azt ami értelmet adhatna a napjaimnak, "5percnél,, tovább semmi sem köt le.

De belül én is érzem ezt az égető érzést hogy nagyon hamar kezdenem kell valamit magammal mert még a végén ez dob vissza a depresszióba.

Szerintem életteret kellene változtatni, de az nem olyan egyszerű, és egyedül meg kockázatos is, de sajnos nincs olyan ismerősöm aki hozzám hasonlóan, szabad és bevállalós, mindegyik az átlag melós, családos életet választotta, így kb a kapcsolat is megszűnt.

Szerintem próbálj meg te is szabadságot teremteni magadnak, új életet kezdeni valahol máshol, én is ezt fogom megtenni ha törik ha szakad, egyszer itt hagyom ezt a környéket ahol most élek, hogy még az emléke is a lehető leghalványabb legyen ennek a semmitmondó életnek.

Fiatalon sokkal egyszerűbbnek tűnik a világ, mindenki tele van álmokkal, kalandra vágyik, mer lépni. Aztán... "Felnő az ember és felébred...

2019. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!