Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha még sosem volt barátnőm,...

Ha még sosem volt barátnőm, az azért van mert magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm,az okát mai napig keresem,és egyszerűen nem találom,de talán az a probléma,hogy magasra tettem a lécét. Szerintetek is ez a probléma?
2019. márc. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ez probléma. Ne válogass, mert így simán elszalasztod az igazit.
2019. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz a magas elvárások alatt?
2019. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk se azt, hogy mik az elvárásaid, se azt, hogy hány éves vagy / mennyi ideje próbálkozol barátnőt találni /, így aztán csak találgatni tudunk, de nem tudom, annak mi értelme.
2019. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

30 múltam. Sose volt még párkapcsolatom. Az én lécem egész biztosan magasan van, de csak azért, hogy ne legyek egyedül, nem fogom lejjebb vinni. Az eddigi néhány udvarlóm szexuálisan nem vonzott, ezért nem tudtam volna rájuk férfiként tekinteni, így inkább elutasítottam őket. Emberileg nagyon szerettem őket, de inkább hagytam/tovább zavartam őket és azóta boldog párkapcsolatban vannak. És nem bántam meg. Legfeljebb azt, hogy eltávolodtak tőlem, mint baráttól. De ha nekik jobb így, akkor nem bánom.

De ha nincs vonzalom, nem lesz jó a szex, nem lesz jó a kapcsolat se, úgyhogy minek erőltetni? Sose értettem, hogy ha egy nő nem találja annyira vonzónak a saját párját, akkor minek van vele. És nem egy ilyet láttam.

Egyébként egy bő 7 évvel fiatalabb srác kezdte most csapni a szelet és ő viszont eddig minden téren megfelel, szóval ki tudja. Talán nem is kell azt a lécet mozdítani sehova? Csak türelmesnek kell lenni, nem kell görcsösen akarni és élni kell az életet. Nem olyan rossz ám egyedül, mint ahogy azt a kapcsolatfüggő többség be akarja állítani.

2019. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Papnak kellett volna álljál. Szerintem a léceddel lehet baj.
2019. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kétoldalú a dolog.


Lehet te is magasra teszed a lécet ahhoz képest amilyen lehetőségeid vannak. Illetve benne van, hogy te magad sem ugrod meg a mások által állított lécet.


Velem például az átlagosan csinos, értelmes lányok nem akarnak kapcsolatot, nem tartanak vonzónak. Akik meg velem lennének, azokhoz én nem vonzódom. És nem magas a lécem, de ilyen "Molnár Krisztián csak lányba" kinézetű teremtményekkel nem érezném jól magam. Aki meg külsőre megüti a vállalható szintet annak meg általában a fejében van valami gikszer, vagy csak szimplán idegesítő személyiség. Mondjuk én sem tudok semmit nyújtani, se sportos nem vagyok, se jól nem nézek ki, és ezek mellett teljesen unalmas ember vagyok, nem az aki felkelti bárki érdeklődését.

2019. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom,hogy törölték azt a válaszolót,de jót nevettem a szűzkockán. Elég gáz,ha valakinek az ciki,hogy a másik szűz.
2019. márc. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!