Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerkedjek ha az egyeteme...

Hol ismerkedjek ha az egyetemen nem tudok?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok csak úgy odamenni bárkihez is, mert attól félek nem érdeklem őt. Nagyon szeretnék új embereket megismerni, hol lenne erre lehetőségem?
2019. márc. 2. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Bulik, fröccspongok, tanulókörök. Ha az egyetemen nem tudsz, máshol nehezebb.
2019. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemen a legkönnyebb ismerkedni. Ha előadásokon mindig máshova ülsz és a melletted lévővel váltasz egy-két szót, legközelebb már ismerősként köszöntök egymásnak és egyre többet beszélgettek. Legyél nyitott és érdeklődő.
2019. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ez ennyi.

Én baromi barátságtalan figura vagyok, de aztán mégis akadt, úgy hogy nem is akartam :D

2019. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:

"Képtelen vagyok csak úgy odamenni bárkihez is, mert attól félek nem érdeklem őt." Már megint itt vagyok 19 évesen? Szegény szerencsétlen! Jó hír, hogy időben észrevetted a bajodat ÉS időben kérsz segítséget.

#1: +1.

#2: +1.

Kérdezz többet, mint beszélsz eleinte. Visszakérdésekkel, kiegészítéskérésekkel folytasd a dolgot eleinte, ezáltal leszel jó hallgatóság. De a túl sok kérdés is hülye/fárasztó ember képét kelti. Figyelj a gesztusnyelvi jelekre. Azt könyvből megtanulhatod, és élesben gyakorlod.

2019. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy egyetemen vagy, sok lány jár oda, próbálkozz..
2019. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a valasz hogy 'csak ugy' oda kell menned valakihez.Es ha nem erdekled akkor nem baj mert 'csak ugy' odamentel:)
2019. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!