Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudtok tanácsot adni hogyan...

Tudtok tanácsot adni hogyan ismerkedjek egyetemen? Senkihez nem merek odamenni.

Figyelt kérdés
Magányos, introvertált ember vagyok amin szeretnék változtatni, szeretnék beszélgetni emberekkel. Sok embert úgymond kinézek magamnak az egyetemen akivel szívesen megismerkednék, de képtelen vagyok odamenni és megszólítani őket. Félek hogy nem érdeklem őket. Mit tegyek? Hogyan vegyek erőt magamon és legyek nyitottabb?
2019. febr. 13. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg kérj segítséget, vagy kérdezz valamit a szakoddal kapcsolatban. Aztán tereld a témát a sulin kívülre, keress közös érdeklődéseket.

Melyik egyetem és milyen szak egyébként?

2019. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

az alkohol rossz dolog de néha jó. Én egy szlovák egyetemen voltam értékelhető szlovák tudás nélkül. Amikor lementem bulizni, akkor viszont sikerült esténként 3-4 emberrel kb megismerkedni úgy hogy elég komoly komunikációs akadályok álltak köztünk. Itt nem is annyira az introvertáltságoddal van a probléma, hanem az önbizalmaddal. Ajánlom a "ha meg kell baszódni, hát meg kell baszódni" elsuttogott csatakiáltást induláskor, meg persze hogy ne úgy menj oda emberekhez hogy "szia, zoli/eszter vagyok, van kedved beszélgetni?"... az úgy nagyon creepy lenne.


Ó a végén jutott az eszembe talán a legfontosabb... szobatársad? Ha jó viszonyban vagytok menjetek ki egy sörre vele meg a barátaival.

2019. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!