Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy hogy megakar...

Más is érzi úgy hogy megakar halni?

Figyelt kérdés

Nincs senkim, elköltöztem nemrég otthonról 350km-re a nővéremékhez aki kicsit sem törődik velem, dolgozunk mindketten egy sz*r helyen, utálom azt is ő folyamatosan álmos, mindig aludna amikor jobb a kedvem ő akkor is elcseszi ezzel mert csak "pangunk" nem hallgat meg soha mindig a maga baját mondja, mintha a falnak beszélnék mikor látja és tudja is milyen depi vagyok akkor is tesz rám, nem érdekli, idegen a város, idegenek az emberek és szar minden, nem akarok már élni sem komolyan

más is érez így?



2019. febr. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,mèg rosszabbul is!!!!
2019. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogy mivan?
2019. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én. Mindennap.
2019. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is naponta sokszor gondolok rá hogy ki kéne szállni, de a legutóbb tényleg majdnem meghaltam, és azóta nagyon félek tőle. Azóta úgy vagyok vele csak akkor csinálok hülyeséget ha végképp összeomlik körüelöttem minden, és hajléktalan leszek. Szerintem te is próbálj pozitív lenni még amennyire csak lehet.
2019. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De már nem bírok az lenni...

Megvagyok keseredve már mosolyogni sem tudok nem megy, csak sírni tudnék egész nap annyira fáj...

2019. febr. 11. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek próbáld kicsit össze szedni magad. Én ilyenkor arra szoktam koncentrálni hogy a Most a jelen pillanatban végül is nincs olyan nagy baj. Bent vagyok a meleg szobában, és ha egy pillanatra nem veszek tudomást a sok problémáról akkor egész jó az egész. El kell egy pillanatra engedni ezt az állandó gondolkodást. Bár tudom különbözőek vagyunk, és lehet nálad ez nem úgy jön be mint nálam, de gondolom leírom. Kitartás Neked!
2019. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7 eske. Nem olyan egyszerű àm az. Én már beszedtem 1 raklap gyógyszert, belőttem drogokat, és több módon meg akartam magam folytatni stb. Nem is részletezem miket csináltam. Ha nem vagy elég határozott, és közel érsz a holtponthoz az is K Sz. Ezzel a hozzáállással pedig itt nem nagyon segítesz. Csináld amit jónak látsz!
2019. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem sosem így, vagy talán akkor, mikor tinédzserként a szüleim állandóan szekáltak. Brutális lelki bántalmazáson mentem keresztül. Azóta örülök, hogy onnan kiszabadultam (27 vagyok, 4 éve nem élek velük), élvezem az életet, mert végre a sok küzdelem meghozza gyümölcsét, a párommal nagyon jól élünk, új lakás, új autó, szuper nyaralások... mindezt közösen értük el. Igazból mindig is volt bennem annyi tartás, hogy küzdjek, csak néha adtam fel, de akkor is hamar összekapartam magam. Mindig hiszem, hogy még vár rám az életben valami jó, érdekes, és ez így is lett eddig mindig. Ösztönösen van bennem élni akarás. Azokat viszont sosem értettem, másokban miért nincs. Ez defekt szerintem. Én is lentről jöttem, lelkileg mérgező közegből, a családom nem szeret, barátaim alig vannak, ők is alig keresnek. Anyósjelölték legszívesebben eltörölnének a Föld színéről szerintem. Munkatársaim nincsenek, mert otthonról dolgozunk a párommal. Érdekes mód pont ez, hogy kizártam az életemből a sok depressziós, magamutogató és idegesítő embert, szerintem pont ez tartja bennem a lelket, hogy a világ szép. Mert a világ az is, maximum az emberek nem.
2019. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!