Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs már szeretet ezen a...

Nincs már szeretet ezen a világon? Csak én érdemlem meg ezt? Mivel érdemeltem ki ezt?

Figyelt kérdés
Valahogy ez az érzés,életfilozófia alakult ki bennem. Nincsen igaz szeretet,feltétel nélküli szeretet, meg igaz szerelem. Ha valaki szeretetre vágyik,akkor azt csak kihasználják az emberek. Magamat se szeretem már,és bennem sincsen,nem tudok már adni senkinek se,mert folyton kihasználták,vagy senkinek se kellett. Kapni meg soha se kaptam. És ezt vegyétek úgy,hogy szó szerint senkitől még kiskoromba se kaptam,csak bántalmazást. Érzelmileg kiégtem.
2018. dec. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Biztosan pasi vagy.
2018. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont tegnap fogyott el, bocsi...
2018. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le. :(
2018. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeretni csak a férfiak tudnak,a lányok félnek és nem mernek..
2018. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

#4 Maximum magatokat, meg persze az önsajnálatot tudjátok szeretni teljes szívből.


Van szeretet a világon, kérdező, de ügyesnek kell lenni ahhoz, hogy megkapd. Attól, hogy nem osztogatják olcsón, még nem elérhetetlen.

2018. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak elkerült téged. Valószínűleg veled van a baj, nem mindenki mással. Azt ugye tudod,azt kapsz az élettől, amit adsz?

Én mondjuk hívő vagyok nálam természetes hogy van szeretet, hiszen Isten maga a szeretet. Arra akarok kilyukadni, hogy én kapok szeretetet, és adok is. Feltétel nélkül is.

"Magamat se szeretem már,és bennem sincsen"

"Érzelmileg kiégtem."

Dolgozz ezek ellen, ha kitaszitod magadból az embereket, akiktől szeretetet várnál, miért csodálkozol? Ennek kölcsönösnek kell lennie.

Légy nyitott az érzelmeid felé ne zárd őket el, légy nyitott az emberek felé, és Isten felé, és még fogod találni azt, aki feltétlen igaz szeretetet ad neked!

2018. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne mutasd ki hogy szeretet hiányos vagy, biztosan neked is van olyan ember akire csak mosolyogsz közben utálod.Ritka az igaz szeretet és a barátság, mikor miert nincs szeretet, irigyek egymasra stb. Nem kell feladni, minden ember mas☺️
2018. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!