Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy törjek ki ebből a magányból?

Hogy törjek ki ebből a magányból?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, minden hétvégéim magányosan telnek,nem járok sehová,nem beszélek senkivel. És már elegem van ebből. Szeretnék barátokat,szeretném jól érezni magam,szeretném élvezni az életet.

Mindig én voltam a jókislány,aki szótfogad és hallgat mindenkire, de elég volt,változtatni szeretnék.



2018. nov. 17. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Imserkedj meg uj emberekkel
2018. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te hogyan jutottál idáig? Mindigis magányos voltál?

24

2018. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na most aztán válogathatsz a privátok között. :D
2018. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A "jókislány" és a "barátok, szeretném jól érezni magam, szeretném élvezni az életet" nem zárják ki egymást.


Just sayin'.

2018. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Teljesen ugyan így érzem magam én is, elég volt, eddig én is jó fiú voltam, ha szeretnél nyugodtan írj és kezdjük el végre élni,én benne vagyok és te? Mi veszteni valónk lenne?

20F

2018. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2018. nov. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Az ötödiknek már áll is farka. Írj neki! :DD
2018. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Hasonló téma foglalkoztat engem is, de nem szeretnék párkapcsolatilag ismerkedni, sem egyéjszakás kalandokat.


Ismertek olyan oldalt, ami esetleg klasszikus barátkereső?


Tök jó volna olyan akár fiú, akár lány barátokra szert tenni, akikkel ki lehet menni az Adventi Vásárba, kirándulni, sörözni, stb.

2018. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is ilyen barátokra gondoltam, kedves utolsó.
2018. nov. 18. 11:37
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

5# vagyok.


7# Nem áll a farkam, már az is baj ha az igazat le írom? hogyan írjam le ezt akkor szerinted?


Köszönöm aki le pontozott.


8# Ugyan így gondolom én is, most ezt annyira nehéz el hinni?


Ezen az oldalon csak el vesztegetem az idõmet, nem sok esélyt látok itt semmire, de azért még bizakodom hátha valaki szeretne barátkozni?

fõ a pozitív gondolkodás,de ha itt nem megy akkor meg próbálom kint az utcán, majd csak találok pár barátot.

2018. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!