Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szerencsétlen vagyok?

Nagyon szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és nagyon egyedül vagyok. Nincsenek barátaim, barátnőm. Soha nem is volt. Mostanában már nagyon zavar, sokszor alig van életkedvem ezek miatt.

És azon gondolkozom, hogy csak telik az idő én meg csak vagyok, és nem változok semmit szociálisan. És nem tudom, hogy hogy tudnék ezen változtatni.

Igazából egy barátnő lenne a legnagyobb segítség mert akkor nem érezném magam egyedül, és lenne akit szerethetnék.


Más is van aki így érez?

Hogy lehetne ezen változtatni?


Üdv


2018. nov. 17. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig nem nagyon lesz nőd amíg téged meg kell menteni. Ez senkinek nem jön be, senki nem bírja a szerencsétlen, elveszett embereket. Ha segítség kell akkor fordulj szakemberhez. Ha csajt akarsz akkor viselkedj korodnak megfeleő fiatal férfiként, de ne add elő a megmentenivaló szegénylegényt.

38n

2018. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elõttem lévõ kedves hölgy számból vette ki a szót, de tényleg kezdj el végre élni, régebben én is így éreztem 20 évesen de aztán rá jöttem hogy ha nem élek csak sírok hogy legyen valakim, akkor biztos hogy senkim nem lesz,de aztán el kezdtem erõt venni magamon és sikerült barátokat is találnom fél év után 1 évre rá pedig 2 barátnõm volt bár az elsõ az nagyon egy kis...... vele 3 hónapig voltam de a másodikkal már 6 éve együtt vagyunk :-)
2018. nov. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!