Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt akik a gyerekkorukb...

Vannak itt akik a gyerekkorukban elvesztették a családjukat, sosem voltak barátai, nem tanulhattak tovább, folyton meglettek alázva és kilettek közösítve és mikor végre boldog lehettek akkor nagyot csolódtak?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen emberek?

Vagy csak nekem jutott ez a sors?

Ha vannak rajtam kívűl ilyen emberek, nekik szól ez kérdés. hogyan élitek meg a mindennapjaitokat?


2018. nov. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nem öl meg, az megerősìt.
2018. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen stimmel,de vagyunk még így egy páran,attól miért jobb?
2018. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy szóval se írtam, hogy jobb.

Érdekel, hogy ki hogyan éli meg a napjait.

És remélhetőleg mondanak olyat amivel èn is könnyebben élhetném meg.

2018. nov. 12. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gyerekkent mind az ovodaban mind az altalanosban ki lettem kozositve. Kozepiskolaban egy baratot tudgam magamnak szerezni. A tanarok ot is ellenem akartak hangolni. Neheziti az eletemet az is, hogy nagyon nehezen nyilok meg masok elott. Leszbikus vagyok. Eddig inkabb platoi jelleggel voltam szerelmes. Koprobaltam lannyal mar de nem volt jo. Fius volt a lany. Nekem akkor meg hosszabb volt a hajam. Most mar rovid. Es fiusan oltozkodok stb. Volt egy idosebb no is akibe szerelmes lettem, de o is megalazott a haverjaival. Az utolso no akibe beleszerettem o is hulyere vett. Szoval feladtam :( elni sincs kedvem

2018. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen! Hát nehezen én most pszicho dokihoz járok és antidepresszánsokat szedek mert vagdostam magam és meg akartam halni. Egyenlőre még nem érzek javulást de nem régen kezdtem szóval reménykedjünk. 21L
2018. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!