Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatok ilyen lányokra?...

Hol találhatok ilyen lányokra? (nem átlagos)

Figyelt kérdés

Nyugi, nem a szokásos sajnáltatós verziójú kérdés lesz.


Olyan lányokkal szeretnék megismerkedni, akik sokkal mélyebbek, mint az átlag.

Tudjunk beszélgetni a természetfölötti dolgokról, mítikus lényekről, az emberiség sötét oldaláról.

A magányról, a fájdalmakról, érzelmekről, bármiről.


Szóval az inkább elvont lányok érdekelnének, akik nehezen oldódnak fel, akikkel szenvedés eljutni A-ból B-re, azonban ha sikerül, akkor olyanban lesz részem, ami csodálattal tölt el.


Szerintem, aki érti mire gondolok, az már tudni fog válaszolni!


Előre is köszönöm! :)


22/F



2018. nov. 2. 00:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
É
2018. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit ilyen vagyok. Bár a mítikus lényekben nem igazán vagyok otthon.

27/L

2018. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok
2018. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia. Hát, mondták már egy néhányan, szóval mondhatom én is: ilyen vagyok.

Nagyon érdekel a természetfeletti, a halál és minden egyéb, amit mások elvontnak meg sötétnek tartanak. Nem vagyok nekrofil 😃 - csak érdeklődöm iránta. Viszont erről nem szoktam beszélgetni senkivel, mert legtöbbször a beszélgetőpartnereimmel ilyenről nem is lehet.

Elég visszahúzódó is vagyok. Nem kifejezetten negatív a személyiségem, inkább tűnődő, melankolikus. A művészetben vagyok önmagam, több művészeti ágban is tevékenykedek. De az alkotásaim is eléggé elvontak.

Emellett goth vagyok, bár a goth stíluson kívül még sok mást szeretek zenében és öltözködésben is.

És most jöjjön egy kis önreklám: ha lassan induló párkapcsolatot szeretne valaki, amiben a lányért küzdeni kell, keressen fel 😃

Azért remélem, hogyha valaki rámír (mert én ahhoz gyáva vagyok, hogy kezdeményezzek) legalább egy jót beszélgethetünk.

2018. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az elvont, gátlásos lányok vajon mekkora része hisz a misztikus maszlagokban?
2018. nov. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én nem hiszek, csak érdekel. 14-es voltam.
2018. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 KGN 90 válasza:
Nekem is szükségem lenne egy ilyen nőre. De aki még jól is néz ki külsőleg és ilyen, mint amilyennek jellemezted, hát az nem sok van. Talán nem is létezik.
2020. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!