Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatok ilyen lányokra?...

Hol találhatok ilyen lányokra? (nem átlagos)

Figyelt kérdés

Nyugi, nem a szokásos sajnáltatós verziójú kérdés lesz.


Olyan lányokkal szeretnék megismerkedni, akik sokkal mélyebbek, mint az átlag.

Tudjunk beszélgetni a természetfölötti dolgokról, mítikus lényekről, az emberiség sötét oldaláról.

A magányról, a fájdalmakról, érzelmekről, bármiről.


Szóval az inkább elvont lányok érdekelnének, akik nehezen oldódnak fel, akikkel szenvedés eljutni A-ból B-re, azonban ha sikerül, akkor olyanban lesz részem, ami csodálattal tölt el.


Szerintem, aki érti mire gondolok, az már tudni fog válaszolni!


Előre is köszönöm! :)


22/F



2018. nov. 2. 00:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Végre, egy normális kérdés. Sok sikert! Én 30 évesen is egyedül fogok üldi itthon..
2018. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Goth ismerkedős csopik?
2018. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
🙋🏼‍♀️
2018. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

1-es vagyok)) Goth ismerkedős, ez poén volt :D

Egyébként szerintem reménytelen... Bár 17 vagyok, de eddig hasonló gondolkodású embert sem láttam, szóval..

2018. nov. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Én szerintem lehet hogy ilyen vagyok mint amire gondolsz.

Imádom a mitológiákat és a képzőművészetet, az irodalmat. Ha minden jól megy akkor magam is képzőművész leszek


Viszont nagyon nihilista vagyok és lelkileg sem vagyok ép (depresszió és borderline)

Elég sok sérelem ért még gyerekként és tiniként is, talán ezért van ez az egész. Szorongok az emberek között és nagyon nem vagyok jó társaság.

Mizantróp vagyok. És van egy enyhébb halál mániám.


Igazából csak arra akartam kilyukadni, hogy lehet nem is éreznéd jól magadat egy hozzám hasonló ember társaságában.

Mert más az idea az elképzelés, és a valóság. Sok mélyebb érzésű ember nagyon traumatizált (pont azért mert mi minden szart is nagyobb intenzitással élünk meg)


Igazából, csak le akartam írni, hogy nem reménytelen amire gondolsz. Csak nem biztos, hogy pont olyan jó mint ahogyan elképzeled.


22/l

2018. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Pszichiátrián
2018. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen emberek nem vágynak a saját fajtájukra, neked is inkább egy derűs valakire lenne szükséged.
2018. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Derűs? Köszönöm nem.

Az álarcot felvéve túl sokszor vagyok az!

2018. nov. 2. 20:36
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Én is ilyen típusú lányokkal szeretnék ismerkedni :)

Hátha ránk ír egy velünk egy világnézetű lány :D

18F

2018. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4-vagyok)) Hidd el, nem fog ránkírni senki.. Bár lehet ti szerencsések lesztek, de én életbe egyszer se leszek az..
2018. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!