Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiként gáz, ha elég sokat...

Férfiként gáz, ha elég sokat sírok? 21F

Figyelt kérdés
Mostanában összejött egy pár dolog, de főképp a magány és az, hogy elutasítva érzem magam zavar. Emiatt meg szinte minden este rámjön a sírás, persze csak ha már senki sem lát. Nem egy férfias tett mi? Eleinte azt hittem, hogy ez segít feldolgozni a rossz dolgokat és majd boldogabb leszek, de nem vagyok az egy kicsit sem.

2018. szept. 26. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha baráti fronton is gyötör a magány, akkor azon megpróbálhatok segíteni :) 25f
2018. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem, így legalább kiadod magadból. Én is így tettem évekig. Mostanában már nem sírok. Talán rájöttem, hogy úgyse oldódik meg így semmi, főleg nem a magány. Már felettem úgyis ketyeg az óra, adtam magamnak 1 évet. Ha ez alatt nem oldódnak meg a problémáim, vagy legalább élek úgy, mint egy átlagos ember, akkor könnyű szerel, gondolkodás nélkül vetek véget az életemnek, mert így semmi értelme élni.


Én azt tanácsolom, hogy az ilyen esetekben, mittudomén, ha este, ha nappal sírod tele a párnát, akkor helyette szívd vissza magadba és menj el futni, kondi terembe, esetleg egy nagyot sétálni. Addig is emberek között vagy, meg a levegőn, és legalább vissza kell tartanod. Vagy ezt behelyettesítheted bármire, csak ne otthon légy. Tudom rohadt nehéz, és nem is írom azt, hogy majd jobb lesz, mert őszinte legyek sok-sok év alatt nekem sem lett jobb. De a szomorkodást mindenképpen helyettesíteni kell valamivel. Az olvasás, tanulás, filmek, videojáték meg ilyenkor nem segít, sokkal inkább a fizikai megterhelés.

2018. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
56%
Olvasva néhány ember válaszát, jobb ha inkább nem is szóltak volna hozzá. Semmi baj sincs azzal ha sírsz, totál természetes dolognak kellene lennie. 18/L
2018. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, nagyon rendes vagy! :)
2018. szept. 30. 07:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt egy nehéz időszakom, kb minden este sírva aludtam el.. kicsit javult a helyzet pár hónap után.. de most megint kezdek vissza esni.. csak.. az a baj, hogy màr sírni sem tudok.. érzem ezt a sz.r érzést de csak meredten nézek a semmibe üveges tekintettel....
2018. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Legalább egyszer szeretném tudni milyen nem egyedül lenni."

A jövő héten meghívlak egy kávéra, ha debreceni vagy...

2018. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!