Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én ezt már nem bírom. Mit...

Én ezt már nem bírom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam. Évek óta nincs egy igaz barátom se, és egyre jobban azt érzem, hogy nem tudok kimászni a depresszióból. Meg akarok halni végre. Csak véget akarok vetni ennek. Már nincs erőm új barátokat szerezni. Már nincs ehhez türelmem, se energiám. Csak azt akarok, hogy vége legyen. Meg akarok szabadulni ettől. Utálom az egész életem.
2018. aug. 30. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én egy pszichológust ajánlanék neked, de tudom, hogy sokan nem szeretnének pszichológushoz járni. Ezt meg is értem. Sanjos a problémáidat nem tudom nagyon megoldani, de szívesen meghallgatlak. Ha esetleg szeretnéd.
2018. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a pszichologus a legjobb megoldas. sporolj ossze ra egy kis penzt, mert akiket ingyen lehet talalni a csaladsegitoben, azok nem tudnak olyan gyakran fogadni, h erdemi valtozas is legyen. ha van egy kis remenyed az mindig segit. en is hasonlo szituban vagyok, keptelen vagyok baratsagokat kialakitani, de a pszichologus egy jo megoldas lehet.
2018. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus, mindenképpen...

De, ha akarsz beszélgetni, írj.

2018. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőként azt mondanám, mit NE csinálj. Semmiképp se fordulj magad ellen.Egy,mert nem tudhatod,mi vár az ongyilkosokra odaát,kettő, akik szeretnek, azoknak fájdalmat fog okozni a hirtelen távozásod.Írj privatban,kérlek!
2018. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!