Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen tevékenységek által...

Milyen tevékenységek által lehet mély barátságokat kötni új városban, családosan?

Figyelt kérdés
Másfél évtized után visszaköltözünk Mo-ra. Sajnos rokonaink, szüleink időközben meghaltak, nincs senkink se már. Új városba is fogunk költözni, ráadásul nincs szakmánkban sem munkalehetőség (csak BP-n volna, de azért dolgoztunk eddig sokat, hogy viszonylag fiatalon visszavonulhassunk). Azt tapasztaltam, hogy a mély barátságokhoz sok időt kell együtt tölteni. 45-50 évesen a legtöbben még dolgoznak, illetve legkevésbé ránk, gyüttmentekre lesznek kíváncsiak, úgy érzem. Maximum kíváncsiak, hogy miből élünk, mennyi pénzünk van, de amúgy mindenki benne lesz a maga mókuskerekében, mi meg nem tudunk hirtelen mit kezdeni a sok szabadidőnkkkel. Legszívesebben olyanokkal barátkoznánk, akik hasonló helyzetben vannak.. Persze valami hobbi kapcsán lehet ismerősöket szerezni, de amolyan mély barátság csak iskoláskorban köttet szerintem. Megcáfolnátok ezt? Írnátok sztorikat, hogy 40 felett hogyan találtatok életetek nagy barátjára?
2018. ápr. 25. 21:47
 1/1 anonim válasza:
Kutyasétáltatás közben! A kis tacsim Zoe pont a nagydolgát végzte amikor is észrevettem, hogy nincs nálam kakis zacskó, ekkor jött az a bizonyos hölgy a fiával és a kis keverék Pacival ( Paci a kutya neve ). Segítséget kértem tőlük, kisegítettek, a kutyák is egymásra találtak és mi is. Ennek már 5 éve. Azóta is összejárunk. 56/N
2018. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!