Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves lány vagyok nagyon...

18 éves lány vagyok nagyon magányos vagyok nincsenek barátaim. Facebookon esetleg tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Mondjuk különbözö csoportokban(baratság es társkeresö csopiba)

Nincsenek barátnöim ráadásul depresszios vagyok állandoan rossz kedven van szomorú vagyok.rossz dolgokra fondolok.öngyilkosságon is csomoszòr gondolkoztam nagyon sokszor megfordult a fejembe de sajnos nincs elég bàtorságom hozzá.Van párom aki szeret engem és én is szeretem öt de mégsem vagyok noldog magányos vagyok.Mindig is arròl almodozok hogy majd egy nap a párommal lehet közös jövöm és családom a felesége lehetek és lesznek majd gyerekeink.Igazzán boldog csak akkor lehetnék ha ez az àlmom teljesülne.De egy senkinek érzem magam.nem vagyok semmibe se jo egy szerencsétlen vagyok semmibe nem vagyok tehetséges.Nem tudom van e értelme az életemnek.Nektek mi a véleményetek?


2018. febr. 12. 15:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van :)
2018. febr. 16. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!