Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves lány vagyok nagyon...

18 éves lány vagyok nagyon magányos vagyok nincsenek barátaim. Facebookon esetleg tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Mondjuk különbözö csoportokban(baratság es társkeresö csopiba)

Nincsenek barátnöim ráadásul depresszios vagyok állandoan rossz kedven van szomorú vagyok.rossz dolgokra fondolok.öngyilkosságon is csomoszòr gondolkoztam nagyon sokszor megfordult a fejembe de sajnos nincs elég bàtorságom hozzá.Van párom aki szeret engem és én is szeretem öt de mégsem vagyok noldog magányos vagyok.Mindig is arròl almodozok hogy majd egy nap a párommal lehet közös jövöm és családom a felesége lehetek és lesznek majd gyerekeink.Igazzán boldog csak akkor lehetnék ha ez az àlmom teljesülne.De egy senkinek érzem magam.nem vagyok semmibe se jo egy szerencsétlen vagyok semmibe nem vagyok tehetséges.Nem tudom van e értelme az életemnek.Nektek mi a véleményetek?


2018. febr. 12. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először js tudatosítanod kell magadban, hogy elég vagy, jó vagy és szerethető. Ezután felejts el minden öngyilkosságos gondolatot, és fordítsd ezt az energiát inkább a párodra. Járjatok többet társaságba, szervezzetek több programot együtt. Tanuljátok meg szeretni és becsülni az együtt töltött időt. Az internetes barátkozás helyett én inkább az élőt részesítem előnyben. De különböző facebookos csoportokban esetleg szerencsét próbálhatsz, mint egyfajta kezdő lökés.
2018. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Én is ilyen vagyok.

19/L

2018. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokszor megfordult már a fejemben hogy a páromat is elhagyom mert jobbat érdemel nállam nem egy ilyen semmirekellöt érdemel amilyen en vagyok.de nem tudom meg tenni szeretem öt és nem akarok nélkule élni vele akarok kòzös jövöt
2018. febr. 12. 15:50
 4/11 anonim válasza:
A párod szeret. Erre kell támaszkodnod. Barátaid majd lesznek, de először magadat kell szeretned. Olvass magazinokat, csinálj arcmaszkot, öltözz vicces ruhába és jógázz a nappali közepén, csinálj furcsa dolgokat. A facebook sok mindenre jó, de a való életben sokkal igazibb barátokat lehet találni. Talán azért nincsenek barátnőid mert látják rajtad, hogy nem vagy boldog, inkább csak elmennek melletted. Mosolyogj, gondolj a barátodra. Nem szabad elhagynod, mert azzal Őt bántanád meg. Talán szerinted nem vagy különleges de szerinte igen. Viselkedj úgy, amiért szeret.
2018. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mindig is arròl almodozok hogy majd egy nap a párommal lehet közös jövöm és családom a felesége lehetek és lesznek majd gyerekeink.Igazzán boldog csak akkor lehetnék ha ez az àlmom teljesülne."


Vele szoktál erről beszélni? Mit szól hozzá? Most már nagykorú vagy, akármikor összeházasodhattok, aztán hajrá, jöhet a boldogság, ha tenni is hajlandó vagy érte, nem csak álmodozni róla.

2018. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen hajlando vagyok tenni érte csak én még nem dolgozok meg még nem élünk együtt és lehet jobbat érdemelne nállam nem tudom mit tegyek össze vagyok zavarodva meg szerintem ő még nem is akarná a házasságot
2018. febr. 16. 19:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te sem... Még nem nőttél fel a feladathoz, hiszen akármikor összeköltözhetnétek, akármikor elkezdhetnél dolgozni, stb., csak rajtad áll.


Egyébként előbb magaddal kell egyenesbe jönnöd. Addig ne menj hozzá senkihez, akit tényleg szeretsz. Nem várhatod mástól, hogy boldoggá tegyen. Túl nagy feladat az. Neked, magadnak kell megtalálnod a boldogságot, a kiegyensúlyozottságot, csak akkor tudsz majd vele is boldog lenni.

2018. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges
2018. febr. 16. 20:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Elösször magamst kéne rendbe szednem.elösször mindenképp dolgozni szeretnék és pénzt keresni,félre tenndi majd csak ezután az össze költözés és a.házzaság
2018. febr. 16. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez így házasodási tervnek rendben van. De a boldogság ne úgy legyen a terv része, hogy majd ha már lesz család, akkor boldog leszel, hanem már most is az legyél! Nem holnap, még ma! Mindig van egy csomó minden, aminek örülni lehet. Csak nem mindig olyan könnyű meglátni. De mindig van! Most pl. már eleve az tök jó, hogy itt a hétvége, nem? De! :))
2018. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!