Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet olyan, hogy a folytonos...

Lehet olyan, hogy a folytonos egyedüllét miatt "beleestem" egy srácba, akinek hasonló érzései és gondolatai vannak, mint nekem?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább csak egyedül érzem magam, de általában mindig van mellettem valaki, csak nem tudom senkinek kibeszélni magamból a szemetet.


Nem is ismerem régóta. Igaz nem bújnék vele ágyba meg ilyenek, csak megölelném, de nagyon. És sokkal jobban érzem magam, ha beszélgethetek vele. Azt hittem, hogy már kinőttem ebből.


30/f


2016. nov. 8. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem semmi!!!
2016. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amúgy szíves örömest megpróbálnék segíteni, további adatokra van szükségem.komoly kapcsolatot el tudnál vele képzelni? Vagy félreértelmeztem a kérdést?És tisztában vagy a felé irányuló érzéseiddel?
2016. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tisztában... :(

Csak néha beszélgetnék valakivel, akit érdekel is, amit mondok, és nem azért, mert ez a munkája. És úgy érzem neki is lenne mondanivalója...

2016. nov. 14. 20:39
 4/5 anonim válasza:
Mi lett azóta?
2017. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszél velem és letiltott fb-n.
2017. márc. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!