Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esélyem arra, hogy jobb...

Van esélyem arra, hogy jobb legyen az életem?

Figyelt kérdés

Most megyek egyetemre, és úgy érzem, itt a lehetőség, hogy új életet kezdjek, lapozzak és lezárjam a múltat. Középiskolában voltak "barátaim", én annak hittem őket, de lekoptattak, leráztak, nagyon rosszul érintett, a ballagás óta nem is keresnek, se senki más. Az általános iskola is kb. hasonló forgatókönyv volt.


Félek, hogy ez megint megismétlődik, és el akarom kerülni.


Pl. egyetemi gólyatáborba nem mentem egyrészt a régi "barátok" se hívtak el, akik esetleg elmennek. Senki se hívott. Másrészt információval se rendelkeztem a táborról, volt egy jelentkezés, de az másik karon lévő diákoknak szólt és már jóval korábban kellett jelentkezni, ez egy több napos dolog.


Szóval így nem nagyon tudtam, nem is igen akartam menni. De úgy érzem, ez így már eleve egy rossz kezdet, elpocsékolt lehetőség. Megint ugyanúgy végződik majd minden. Nézhetem ahogy mások haverkodnak, csajoznak, én meg magányos vesztesnek érzem magam.


A nyáron rosszul esett, hogy a régi osztálytársak ugyanúgy elmászkálnak, töltik fel a képeket, még ha tudom is, hogy szemét emberek. Kicsit már meg is szoktam ezt a magányos életmódot, mindig is egyedül voltam.


Mit tegyek?


2016. aug. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Mit tegyél?


Amikor azt mondják neked, hogy "Te figyuzzá' óra után lemegyünk becsavarunk 3 sört meg 5 felest a sarki kocsmában" akkor a válasz ne az legyen, hogy "én nem iszom", hanem nyomás lefelé és piázz!

2016. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek nagyon igaza van! Én az ilyen "rossz" válaszokkal vágtam el magam alatt a húszaséveimet.
2016. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló baromságokat ír. Arról nem beszélve, hogy attól hogy velük iszol, még ugyanúgy lekoptathatnak.


"Elsőnek nagyon igaza van! Én az ilyen "rossz" válaszokkal vágtam el magam alatt a húszaséveimet."


Hogy érted, hogy elvágtad magad alatt?

2016. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!