Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, próbálkozzak vagy...

Mit tegyek, próbálkozzak vagy hadjam?

Figyelt kérdés
Én is egy olyan férfi vagyok akinek gondja van a barátnő kereséssel.22 vagyok,3 éve próbálkozok a nőknél de csak kudarc és csalódás ért, pedig normálisan próbálkozok elhívom a lányokat stb. Nem vagyok ronda, van személyiségem ami szerethető, pénze meg senkinek nincs nagyon ebben az országban szóval nem igazán számít véleményem szerint. Annyi hátrányom lehet hogy nincs tapasztalatom és olykor határozatlan vagyok. Én már elég sok mindent próbáltam a lécet is lejjebb tettem már de nem nagyon akaródzik. Mit tegyek? Próbálkozzak még, erőltessem amíg nem sikerül vagy hadjam hogy csak úgy történjenek a dolgok? Én a próbálkozásra hajlok, egyelőre.
2015. okt. 18. 18:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Végig olvastam, elég jól hangzik, sőt nagyon. Új szemszöget ad.
2015. okt. 18. 21:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Hadjd a véletlenre!
2015. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hadjd be a fasz*mat.
2015. okt. 19. 17:34
 14/15 anonim ***** válasza:
A személyiségeddel lesznek gondok...
2015. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mert egyszer káromkodtam? lol...
2015. okt. 22. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!