Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, próbálkozzak vagy...

Mit tegyek, próbálkozzak vagy hadjam?

Figyelt kérdés
Én is egy olyan férfi vagyok akinek gondja van a barátnő kereséssel.22 vagyok,3 éve próbálkozok a nőknél de csak kudarc és csalódás ért, pedig normálisan próbálkozok elhívom a lányokat stb. Nem vagyok ronda, van személyiségem ami szerethető, pénze meg senkinek nincs nagyon ebben az országban szóval nem igazán számít véleményem szerint. Annyi hátrányom lehet hogy nincs tapasztalatom és olykor határozatlan vagyok. Én már elég sok mindent próbáltam a lécet is lejjebb tettem már de nem nagyon akaródzik. Mit tegyek? Próbálkozzak még, erőltessem amíg nem sikerül vagy hadjam hogy csak úgy történjenek a dolgok? Én a próbálkozásra hajlok, egyelőre.
2015. okt. 18. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
A 'hadjam' helyes így van: hagyjam.
2015. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Probáld de ne eröltesd akkor látszik h györcsösen csinálod és legyen határozott
2015. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Inkább olvass el egy helyesírási szótárt, és ha azután se megy hadjad a fenébe..
2015. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én értem hogy fontos a helyesírás, de nem ártana hogy ha a problémán segítenétek. Én értem hogy a mindennapi frusztrációkat így próbáljátok levezetni hogy fikáztok de ha már nincs rajtam fogás, akkor nem kell rögtön a helyesírást piszkálni lehet ám segíteni is.
2015. okt. 18. 18:54
 5/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek. :) Szóval próbálj ne görcsös lenni, mert az ijesztő, és az is, ha nagyon nyomulsz. Igen próbálkozz, keresd a lehetőséget. :)

Hogy szoktál csajozni? Lehet hogy nem jó a stílus, vagy a szöveg.

2015. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azt szoktam csinálni hogy előbb egy kicsit próbálok szemkontaktust keresni meg hasonlókat, és még beszélgetek vele. De csak felszínesen. Nem sokkal ezután meg elhívom a lányt vagy élőben vagy facebookon. Mondjuk így: Azt akartam kérdezni hogy lenne-e kedved egyszer moziba menni velem, vagy valamihez a szabad idődben? Csakmert szívesen megismernélek.

2015. okt. 18. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl gyors a tempód, és ezzel elriasztod. Egy kicsit beszélgess többet, és később hívd Őket. Mond hogy szimpatikus, és van-e kedve elmenni veled egy kávézóba, vagy meghívhatod-e sütizni. stb
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, nem javítom át, mert hosszú lett! Fejtsd meg az elírásaimat, ha fontos , amit írtam! ;-) Bocs!


A leírtak alapján teljesen jól nyomulsz, öregem, de ehhez látni is kéne téged udvarlás közben, h megtudjuk, mi hibádzik. Látni meg nem látunk.


A sejtésem nekem is az volt, amint elkezdtelek olvasni (megérzés), hogy talán görcsös vagy kissé; meg kizárásos alapon is ez valószínűsíthető.


A mai huszonéves lányokkal van inkább baj, a többségükkel: nagy az elvárásuk, túlontúl válogatósak.


A megfelelő hozzáállásoddal lehet baj. Én úgy látom,hogy a csajozás NEM szabad, hogy cél kérdeése legyen! Ez döntő! Lehet álmodozni, hogy ilyen kapcsi, meg olyan, vagy lehet arról, hogy én már gyereket szeretnék, stb, de ha valami normális közegben (nem ebben a beszűkült kultúrájú faluban) odamegyek csajokhoz, akkor nem agyalok, nem vagyok céltudatos - azonban határozott! Kivéve, ha abszolute semmi szándékom nincs, csak pl az időt akarom megkérdezni, vagy más semlegest, bár akkor kétesélyes: vagy határozott vagyok, vagy kissé "szürke".

(Na nem az ifi-ufóra céloztam! ;) )


Szóval NE úgy menj csajokhoz, hogy na most te csajozni akarsz! Hanem NON STOP ismerkedj, és NE csajozási hozzáállással! Tudd persze, hogy neked ki mennyire tetszik, de NE erre koncentrálj! Hanem ismerkedj, ismerkedj, ismerkedj!


Van, amikor pl 2-3 éve általam haverilag megismert csajjal váraltanul flört jelenik meg.


Én ha kell, kimutatom, amit érzek, persze a körülmények lecsippenthetnek az érzelemkimutatásomból, de alapjában kimutatom, ha akarom. De csak ÖNMAGÁBAN az érzelem kimutatás kedvéért! És NEM azért, hogy görcsöljek: "hú, most vetíteni kell a csajnak, hú, mit fog reagálni, jaj érzi-e, hogy bejövős, hú izé na mi lesz most, vagy hú, direkt legyek laza, akkor elcsábítottam, hú izé... " -így nem lehet!


Csak ismerkedj és kész! Legyél közben tudatában, mi tetszik a másik emberben, de ne ez legyen a célod tartalma, amikor odalépsz hozzá.Sőt, lehetsz önironikus is, de a BENSŐ a lényeg!


Önirónia: pl már dumálsz bele és halál nyugopdtam elárulod magad de az állapotodat fordítva ecseteled: ...na meg látod, kis hölgy itt görcsölök neked, háháhá. :) Figyeled, hogy erőlködöm? :)) VÁ-Á-Á (és mit tudom én, rángatom a karom, viccesen), na, fiejjé már, ennyire görcsölök rád, szép hölgy...

DE AMIKOR AMI JÖN! Előre ezt így nem lehet meghatározni...

Viszonylag ritkán önironizálok, néha működik.


A pillanat dönti el, mit teszek.

Ráérzés+ impró!

Általában valamiylen humor jó ha van... ha jön spontán. Nekem gyakran jön. :))) Mert ne mveszem túl komolyan magam, ha ismerkedek. Na az más kérdés, amikor férfival ismerkedek, pl filozófálás okán. Mert volt ilyen is, hogy a boltban valami kedir láttán kibukott, hogy minketten mit gondolunk a politikáról, stb. (Érted! Megmondtam neki határozottan,. hogy én kefír párti vagyok ,-))) Na ezt eldütöm majd egy csjanál... :)) Nem ám ;-) )

Komolyra ford.: az más, az férfi volt, és én hetero ffi vagyok.


Példa a csajok kapcsán: mondjuk bejön nekem egy csaj az utcán. Ha nem rohanok valahova, mint szoktam, hanem van időm, és ha nem csak kívül tetszik, hanem normálisnak látszik, és nem valami tipikus elutasító flegma

p cccsának, akkor rögtönzök...

Érzem egyszer csak és pl ezt gondolom:

"höhö, tök frankó, ez most egy jó kis pillanat, egye penész, nyomatok neki valamit, úgy is jó csaj amúgy. :))) " És már vigyorgok is magamban, hogy vagy valami poént mondok és vagy kiakad rá, akkor azé jóóóóó, ha röhög, akkkóó meg azééé! Nyah. ;) Ennyi. :)


Vagy nem poénnal megyek oda, hanem vmi közös dolog, pl h nyitja a jégkrémes hűtőt a boltban és benyögöm, hogy én is a a hello-leót imádom (ha idősebb, és érti a célzást a régi márkáról), majd hozzáteszem: hello, hogy vagy? :) Vagy akármi.. ami ép pedzembe jut. Sose komponálok előre. Most is rögtönzök neked példákat , szerintem sose mondtam pont ilyet még.


Ha nem veszi a lapot, akkor segond, újra és újra és újra kinyilok, amikor úgy érzem. Bárcsak ne lennék olyan sokat kénytelen lenni ebben a

kib sztt faluba zárva... :S

Nyáron könnyebb nekem, mert van HOL csajoznom....


Van olyan, h azért lépek oda, hogy tényleg bókoljak, megdícsérjem valamilyét, de ilyenkor se azért ,hogy na én most jól megismerkedem vele...


A helyzet adja! Csak lazán! Tízből minimum egyből lesz valami, lehet h haverság, de a haver csajok egyikéből meg lehet később szex, vagy párkapcsi. Van, h azonnal tapad rám a nő.


Rögtönözz, rögtönözz és rögtönözz! Újra és újra menj oda nőkhöz, de ne lúzerként , ne olyan kisugárzással, hogy "máááá annyiszor elutasítottak, de azéééé ehhez is odatotyogok...", hanem hogy pl. ezt gondold:

"mostanában35 nő klikosarazott?? hehehe, annál izgibb! Remélem hamarosab az 50 kosárnál fogok tartani, hahaah!" Általában ilyenkor észre se veszem, és már dumálok a csajjal. Sokszor csak haverság elsőre. De az nem baj, sőt.... abból bármi lehet később!


sokszor foglalt, házas. Mindig van valami.. Na és... ? Én nem ismerkedek onnantól szexuális jelleggel, ha házas. Majd egy másik nőnél ez is eg jövőbeni alternatíva lehet, aki nem házas. De volt már olyan ,h házas volt, viszont nyíltan leszarták egymást a férjével, csak a gyerek tartotta őketegyben, papíron, akkor meg ne merkölcsetenség szexelni, vagy párkapcsiba lépni vele.


MÉG EGY SZABÁLY: érezz rá a fogós pillanatokra! Ez ritkán az első megszólítás nálam. Inkább folyamat közben. Szóval ezek viszonlyag ritka pillanatok. Ugyanis a legtöb nő nem szereti a rámenősséget, inkább "szimatol", bár hajlamos azonnal a nő beskatulyázni a férfit, de evvel ne törödj, mert ha az első lépésed HATÁROZOTT ÉS LAZA volt ,de NEM görcsösen "húdevagány laza csávó vagyok minnyá szétesek" stílusú volt, hanem tényleg oldott vagy, akkor elég könnyen átrak idővel egy másik "agyi" skatulyába a nő, olyanba , ami előnyösebb számodra is!

Miért rakhat át? Mert a nők hajamosak elbizonytalanodni! Felülírni első benyomásukat.


Tehát a megfelelő pillanatokban HATNI kell rájuk! Ez nem csalás! A nők ÖNTUDATLANUL ezt szeretik! Van nő, aki azt hiszi, ez nem jó neki, aztán ha mégis ilyenek feléje a pasik, akkor élvezi.


Nem arról beszélek, amikor valami bunkó csávó becsapja a nőt.... Az is lehet sikeres, de egyrészt erkölcselen, másrészt max megdugja, a csaló pasi nem tud tartós sikert elérni, csak k .rva tíapusoknál.. hát ha ennyi esze van, hogy a nő tartós kapcsira oly módon kell neki, hogy csak a pénzéért "szeretik", az ő baja.... Ő választotta magának.


Te inkább maradj értelmes - de egyútal laza, és határozott és érezz rá a megfelelő pillanatokra, és általában rögtöznözz. Ez a javaslatom. Hajrá. Cska ne akarj nagyon csajozni.... Lesz am ilesz alapon ismerkedj sokat, és határozottan, viccesen. Ha kell, nevesd ki önmagad gondolatban, de NE keserűen, hogy "lúzer vagyok", hanem hogy "megint nem nyert, háháhá, ez tök vices. :))) Majd lesz izgibb is, akkor meg az a tök vicces. :))"


Még két alapszabály: havalami komoly kialakul, NE kapaszkodj akkor se görcsösen! Tart , ameddig tart!!!!!!


És még egy: legyél/maradj felelősségteljes hozzáállású, bár evvel sztem nincs gondod.

2015. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*A megfelelő hozzáállásoddal SZINTÉN lehet baj. (Meg avval, h túl sok a nagyon válogatós csaj.)
2015. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* Ha nem veszi a lapot, akkor segond, újra és újra és újra kinyilok MÁS nőknél(!), amikor úgy érzem.
2015. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!