Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincs olyan testem mint az...

Ha nincs olyan testem mint az újságokban vagy a TV-ben akkor nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Nincs olyan testem és karom mint az újságokban lévő férfiaknak akkor esélyem sem lehet hogy szerelmem legyen?


Nem is vagyok izmos..


Tudom a könnyűvérű lányok biztos szeretik, de az értelmes lányoknak is jó test kell.


Ráadásul 0% társasági életem van már kiskorom óta.

Soha nem voltam baráti társaságban, főleg nem lányokkal. ( régen kis lúzer arcom volt, de mára már helyesebb lettem ).



Egyedül a szüleimmel beszélgetek.


4 éve álmodozom hogy barátnőm lesz, de rá kellett jönnöm hogy nem sok eséllyem van.


Most igazam van hogy jó test nélkül nem lehet barátnőm vagy csak a médiára alapozok és nem látom mi történik igazából?


Segítsetek... Tényleg nem tudom. :(


Azon gondolkodtam hogy a baráti társaságokban jól megvannak a lányok átlagos fiúkkal is?


18/f


2015. okt. 10. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vagy visszataszítóan ronda, akkor persze. Viszont ha már 4 éve álmodozol, de még a házból se nagyon sikerült kimozdulni, egy baráti társasággal, vagy változtass magadon, vagy felejtsd el hogy valaha is barátnőd lesz :D
2015. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha nem vagy visszataszítóan ronda, persze hogy lehet barátnőd.
2015. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem minden lány rajong az üresfejű, beképzelt, ostoba. kigyúrt macsókért. De te se a diszkókban és hasonló helyeken keress magadnak párt, ott csak felszínes libákat, drogosokat, holtrészegeket fogsz találni. Normális lányokat biztosan nem.
2015. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem test kérdése
2015. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De lehet, mivel nem mindenkinek ugyanolyan test tetszik, és a lányok sem mind ugyanolyanok.
2015. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jártál már az utcán bárhol is? Mert akkor látnád mennyi ronda embernek van barátnője... ráadásul nem is csúnya barátnője van mindnek. De ha nem nézel ki jól akkor legalább valami pozitív belső tulajdonság kell ami megfogja a csajokat. Ha az sincs akkor van gond.
2015. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
"A gyerekek játszanak a kockákkal."
2015. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretnél barátkozni is?
2015. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hetero a srác
2015. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!