Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tavaly ilyenkor egy csomó...

Tavaly ilyenkor egy csomó barátom volt, de nincs lehetőségem új embereket megismerni. Mit hozhat a jövő év?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jósnőt kérdezz meg erről. :D
2015. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik.Ha otthon ülsz nem fog változni semmi.

Járj el vhová sportolni,táncolni,hobbidra fektess hangsúlyt.


Nekem egy legjobb barátnőm van,szeretnék ismerkedni több barátot magam mellett tudni.De jelenleg olyan munkahelyen vagyok ahol 45-60 év közötti tanárok vannak.Kisegítői munkán vagyok.Nos az egyik kollégám aki pasi ő 35 szóval vele még tök jól elvagyok,de barátnak meg havernak nem nevezném. Idősekkel meg nem tudok mit kezdeni. Hobbim a kutyázás,de ez szintén kilőve,pénzügyi okok miatt.

Táncolni és sportolni nem szeretek ez is kilőve.


Igazából nekem ami marad egy szem barátnőmnek a barátaival barátkozni,akiket őszintén nem annyira kedvelek,nem hogy barátkozzak velük.


Szóval én is itthon ülök és várom a sült galambot :D

2015. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!