Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék tippeket kérni,...

Szeretnék tippeket kérni, hogy hova írhatnék?!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném egy ismeretlennek leírni a történetemet, aki elmondaná a véleményét, aki elolvasná tényleg és teljesen semleges. Magamnak már annyiszor megfogalmaztam, de néha egy külső szemlélő/olvasó véleményére is kíváncsi lennék... Ilyen oldalakat tudtok, hogy hova írhatnék?
2015. szept. 20. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod privátba, ha szeretnéd. Szerintem ez az egyik legjobb oldal rá.
2015. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd meg nekem is
2015. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelt történet, vagy a saját élettörténeted?
2015. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú írást tervezel? Nem túl hosszan ide is leírhatnád, vagy ezek közül valamelyikbe ( vagy akár mindbe):

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha hosszab írást tervezel, akkor csinálj egy blogot valamelyik ingyenes blogszolgáltatónál, és utána a bejegyzés linkját írd meg ezekre az oldalakra, akár ide is, F.B., vagy más közösségi portálon kérd meg, hogy megosszák!

2015. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Saját élettörténet. Köszönöm azoknak, akik felajánlották a privátot nemsokára nekikezdek és írok. Elég hosszú lenne, sajnos több évet foglal magában. Nem rossz ötlet a blog, csak mindig attól tartottam, hogy senki el sem olvasná :)
2015. szept. 20. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

"Nem rossz ötlet a blog, csak mindig attól tartottam, hogy senki el sem olvasná" - Biztos többen olvasnák, mint ha meg sem írnád. :-)


Vicc nélkül: reklámozni kell.

2015. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha saját, akkor nekem is jöhet. #3.
2015. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!