Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Lent!

Mit tegyek? Lent!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs kedvem élni,nem látom értelmét.Tudom hogy nem kellek senkinek,ha elmennék nem hiányoznák senkinek.A családommal úgy ahogy kijövök....Bántottam magam és mai napig csinálom,nemtudom miért?egyszerűen ebben találok "vigaszt"..Lassan már depressziós leszek.Már elszeretnék menni...Olyan helyre ahol szeretnek az emberek,elfogadnak és boldogan élhetek.Itt egyszerűen nem..Nem járok vans cipőbe,nincsen Iphone-om,ezért lenéznek.páran..mert manapság csak az értékekre mennek..Nincsen saját keresetem ezért még venni sem tudnák,hogy végre felnézzenek rám..13/L
2015. szept. 20. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem szimpi lány vagy irhatsz
2015. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fordulj az iskolapszichológushoz, aki segít kibogozni a magányod okát a kamaszkori hormonváltozáson túl.

Az idegenek bizalmadba avatásával meg vigyázz, nem tudhatod, ki az, ha csak online a kapcsolat. Jövőre (?) új iskolába kerülsz, ott lehetnek barátaid.

2015. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy milyen cuccokat viselsz, hanem az hogy mi van a szívedben.

Most fog beköszönteni nálad a kamaszkor nagyon sokat fogsz változni testileg és lelkileg.

Ha most úgy érzed hogy abban találsz vigaszt hogy bántod magad akkor később nagyon rossz lesz.

Én azt mondom, hogy keress egy olyan barátot/barátokat mint amilyen te vagy.

Együtt meg tudjátok változtatni egymás életét.

A társadalom egy olyan tagjai lehettek, akik NORMÁLISAK.

Nem divatpics*k mint a jelenlegi tinik 50-60%-a.

Nem jó cuccok kellenek hogy felnézzenek rád, hanem te kellesz. Légy segítőkész és bátor. :)

2015. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálok az lenni!De pont az a lényeg,kinek számít milyen szívem van?Senkinek..Mindenki az értékre megy.Vannak kivételek csak nem itt..Vannak barátaim/barátnőim de ők nem olyanok mint én..És ku*va bunkók:/Normális emberek meg nincsenek nagyon..
2015. szept. 21. 20:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!