Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden barátom előbb vagy...

Minden barátom előbb vagy utóbb megutál vagy kiábrándul belőlem. Talán mert nem vagyok hasznos?

Figyelt kérdés
Talán nincs túl sok haszna egy olyan velem folytatott barátságnak.
2015. szept. 15. 13:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jogsim sincsen, mert inkább tömegközlekedést használom, hogy segítsek csökkenteni a légszennyezést.
2015. szept. 15. 14:08
 12/19 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mit csináljak. Elmehetnék kondiba, de a legközelebbi városban lévő az ilyen zártkörű. Csak meghívóval lehet oda belépni.


Kell pozitív megerősítés, hogy jól csinálok valamit. De ez már eltűnt az életemből. Talán nem is a része.

2015. szept. 15. 14:11
 13/19 anonim ***** válasza:

Tanulsz vagy dolgozol?

Mindkettőben lehetsz sikeres, és mindegyikhez kapcsolódik közösség is, ahol szerezhetsz egy-két barátot.

2015. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Dolgozok, de a munkatársaim, hát tesznek rám. Már a kezdetektől fogva bunkók velem.
2015. szept. 15. 14:15
 15/19 A kérdező kommentje:

Amúgy kb. úgy nézz ki mostanában egy napom.

Felkelek, eszek, elmegyek dolgozni, délután négykor hazamegyek, gépezek és lefekszek.

Ennyi, ez a nagy semmi. De amúgy is Szabolcsban élek, és ezen a helyen semmi kultúra sincs, úgy vettem észre.

2015. szept. 15. 14:23
 16/19 anonim ***** válasza:

És rokonaid sincsenek?

Unokatesók?

Szomszédok?

2015. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. arra gondoltam, hogy a volt barátaidtól kérdezd meg, hogy mi miatt utáltak meg? írtad, hogy a kezdetektől ellenségesek veled a kollégák. Gondolkodj el, hogy mivel válthatod ki az ellenszenvet? Vagy nem lehet, hogy nagyon érzékenyen fogod a feléd irányuló jelzéseket, és olyan dolgokat is rosszindulatnak veszel, ami nem is az?

Nem csak azoknak az embereknek lehet barátja, aki utazgat, és nagyvilági életet él, ez tévedés. Kell barát, aki melletted van az utadon, de ne másoktól várd, hogy téged felemeljen.

2015. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyedül nem tudom. DE MOST IS CSAK AZOK VANNAK ITT AKIK ENGEMET CSESZTETNEK MEG GÚNYOLNAK! MEGÖLÖM MAGAM!
2015. szept. 15. 15:41
 19/19 anonim ***** válasza:

Te kérdeztél, mi válaszoltunk. Nem gúnyoltalak, és csesztettelek. Őszinte, és segítő volt a szándékom. De ha más véleménye nem érdekel, és nem tudod elfogadni, akkor minek kérdezel. Szerintem keress fel egy pszichológust!

És ez sem gúny.

2015. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!