Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondolsz arról a lányról,...

Mit gondolsz arról a lányról, aki ilyeneket hallgat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=iTuYunp4a3Y


Illetve mi a véleményed, miről szólhat a dal, mi az értelme?


2015. szept. 11. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Altatózene. Nem szeretem az ilyen stílusú zenéket.


Nem gondolok semmit a lányról. Egyéni ízlés dolga, hogy ki mit hallgat.

2015. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zene hangulata és szövege is depis. A lány is depis hangulatban szeretheti hallgatni.
2015. szept. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyan személyiség lehet,akivel nem találnám meg a közös hangot..nem az a baj,hogy depis,hanem inkább olyan idegesítő ez a fajta zene :D
2015. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy melankólikus személyiség de lehet csak néha :D nekemis vannak időszakaim amikor ilyesmi zenéket hallgatok mostanában leginkább ben howard dalokat :)
2015. szept. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a zene, nem hiszem, hogy kizárólag depis embereknek tetszhet.

Nem tudok mit gondolni a lányról.. mert vagy általánosítanék, vagy megszegném azt az elvem, hogy elsőre nem ítélek.


Zene tartalma:

Adott egy lány akivel nagyon sok "rossz" történt, aminek nem kellett volna. Elvesztett embereket akik fontosak voltak számára, elhagyták olyanok akikben bízott, talán még erőszak is volt...

A lány a teher alatt megtört. Elzárkózott a külvilág elől, de még megvannak az álmai, hogy minden olyan legyen mint régen. Szerintem sokat is álmodozik a múltról..

A 3 ajtó a kiutat jelenthetii ebből az állapotból. Szóval, hogy sok féle megoldás lenne a visszajutásra a normális életbe. A kulcsok hiánya meg azt, hogy hiába van ott az út, ha zárva a kijárat. Kulcsok nélkül pedig, lehetetlen csak úgy kisétálni, a "kitörés" az egyetlen mód.

Azonban ahhoz nagy lelki erő kell, aminek hiányában a lány lassan de biztosan megfullad abban a helyzetben amiben jelenleg van. Így az egyetlen kiút amit lát és "látszólag" mindent megold az a halál. Szabad az út, nem nehéz, nem kell harcolni, csak békésen megoldódna minden. Soha többet nem érezné azt ami minden nap marja a lelkét. Annyira csábító, hogy a többi kiúttal már nem is törődik. A legvégén meg azt érzem, hogy ez világszerte aktuális probléma az embereknél. Mármint, hogy ilyen helyzetbe jutunk..

2015. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :D

Mindent szeretek ami nem metál v rap

2015. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!