Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy birt ilyeneket mondani?...

Hogy birt ilyeneket mondani? Masok is csinalnak ilyent?

Figyelt kérdés
Az egyik volt legjobb fiú barátommal ossze vesztünk nagyon csúnyán. Es olyan dolgokat vágott a fejemhez ami tudja hogy nagyon érzékeny téma szamomra es amivel igazan tud bántani engem. Hogy bar meghaltam volna akkor , bar agyon vert volna meg hogy mekkora egy r.banc vagyok. Es meg hasonlókat ami fájó pont. Masok meg tudtak volna tenni ezt egy hozzájuk kozel álló személyhez vagy csak o ilyen? 15evesek vagyunk mindketten.
2015. júl. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég tahó dolog pont olyanokkal előhozakodni, amiről tudod, hogy a lehető legmélyebben bántod meg vele a másikat, normális ember nem csinál ilyet. Vagy csak simán éretlen a srác, vagy óriási nagy bunkó, aki nem érdemli meg a barátságodat. Mindenesetre, a helyedben a továbbiakban odafigyelnék, hogy miket mondok el neki.
2015. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez neked barát? Egy primitív tuskó.

Ne is beszélj vele többet. Az ilyen lányokból lesznek az olyan nők, akik elviselik, ha bántják őket.

2015. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar nem beszelek vele es nem is erdekel mar. Regen o volt az akiben bíztam mindig melletem volt es segített es normalis volt kedves velem ezert nem ertem az egeszet..
2015. júl. 29. 23:08
 4/6 anonim válasza:
Sok mindentől függ. Nem ez az első eset mikor valaki a hozzá legközelebb álló személyt bántja meg a legjobban. Esetleg ha leírnád részletesebben mi történt, mivel bántott meg pontosan, mik voltak az előzmények...itt úgy is név nélkül vagy.
2015. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma már ilyenek az emberek...


Ezért sem szabad elmondani nagyon titkos titkot elmondani senkinek, mert ha összevesztek egyszer akkor nem érdekli hogy mennyire bizalmas és mennyi embernek mondtad el.. Nem.. Az összeveszésben az a lényeg hogy nekunk legyen igazunk es a masik veszitsen.. Ehez meg miért ne lehetne felhasználni azt amit csak neked mondott el? Annál erősebbet üt minnél bizalmasabb.. Ha már összevesztetek akkor minek tartogassa? Ez egy fegyver.


Ilyen alapon gondolkodnak ma az emberem

2015. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!