Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vonzódom hozzá, szerethete...

Kérdezi kérdése:

Nem vonzódom hozzá, szerethetem így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki, aranyos meg minden.. De külsőleg nem tetszik, meg nem is vonzódom hozzá. Régóta beszélgetünk, de még nem találkoztunk, úgy érzem nem is kéne. Talán csak egy kapcsolatra vágyom? Vagy csak azért nem megy mert egy érzelmi csalódást próbálok kiheverni?

2015. jún. 18. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most nem tetszik,de lehet a belso tulajdonsaga alapjan beleszeretsz. Sose tudhatod, amig nem lattad eloben.

Egyebkent lehet, hogy csak baratsagot akar, nem? Vagy randi lenne?

2015. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bovebben leirod, akkor tobb mindent tudnek mondani rola.
2015. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: hogy érted? Ismered?
2015. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez randi lenne.. Egyértelműen nem barátságot akar, mert ezt a tudtomra is adta..
2015. jún. 19. 10:47
 5/6 kizcar ***** válasza:
22%

Tőled függ, hogy neked a külső vagy belső fontosabb. Adj egy hónapot a dolognak, és ha nem szeretsz bele, akkor szakíts. Én is másfél hónap után szakítottam egy lánnyal, mert nem tudtam megszeretni, nem felelt meg külsőre, hiába voltak a belső tulajdonságai viszonylag rendben.

Aki hónapok alatt "szereti" meg a párját, az nem megszereti, csak megszokja és beletörődik, hogy jobbat nem tud magának szerezni. Szerintem a szerelem első látásra dolog az igazi. Meglátni és belehabarodni :) Persze ez csak egy vélemény, lehet, hogy tévedek.

2015. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Én is jöttem már össze olyan fiúval, aki külsőre nem tetszett, inkább a belső tulajdonságaiban volt vmi, ami megfogott. Jól éreztem magam vele, szerettem is, de nem éreztem magam szerelmesnek, néha olyan érzésem volt mintha csak azért jöttem volna össze vele, hogy legyen vkim (pedig nem így volt). A kapcsolatunk nem tartott sokáig (másfél hónapig). Szerintem megszeretheted, de szerelmes sosem leszel belé.

20/L

2015. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!