Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek az Emokról?

Mi a véleményetek az Emokról?

Figyelt kérdés
Megjegyzem hogy én is emo vagyok, csak szeretném tudni h ti mit gondoltok rólunk.

2015. márc. 29. 12:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
37%
Nekem bejön az emó stílus
2015. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretnék egyszer találkozni eggyel a sulimban, mert olyan gáz, hogy egy csomó emo-bandát látni az utcákon, csak a mi sulnkban nincs egy se rajtam kívül. :D
2015. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim válasza:
48%
Nekem semmi bajom nincs az Emokkal. Szerintem aranyos ha valaki érzékenyebb a többieknél. Nem azért vagdossák magukat akik vagdossák magukat, hogy meghaljanak hanem azért mert azt hiszik, hogy a vérrel együtt kifolyik a bánat és a düh
2015. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Köszi ez aranyos volt^^

2015. ápr. 1. 21:36
 35/52 anonim válasza:
42%
Nem értem a legtöbb embert..Az emok szerintük gázak,de az menő ha valaki páva és olyan mint a fél ország.Baj már az is ha valakinek van egyénisége?Nem értem,hogy miért nem lehet kultúráltan kifejezni a nemtetszést.Szerintem nincs velük semmi baj addig ameddig nem bántják magukat.Az meg,hogy kiment a "divatból" nem azt jelenti,hogy gáz,de úgy látom van itt pár igen "okos" ember.Ja és ha valaki azt kérdezné,hogy emo vagyok-e,hogy ennyire védem őket,nem nem vagyok emo :)
2015. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
57%
"Az emok szerintük gázak,de az menő ha valaki páva és olyan mint a fél ország" Ki a bánatos lófasz mondta neked hogy pávának lenni menő?!
2015. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
42%
Kedves utolsó senki sem mondta,hogy menők de elnézve,hogy manapság mennyi van belőlük azt szűrtem le,hogy egyesek ezt hiszik,persze akinek nem inge az ne vegye magára...
2015. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
57%
Az emo pepitába ugyan ez volt fénykorába. Aki akkor emo volt mind azt hitte, hogy menő meg "egyedi", de magukon kívül mindenki csak röhögött rajtuk.
2015. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
71%
Honnan tudod,hogy menőnek érezték magukat?Jó nem azt mondom biztos voltak olyanok is akik tényleg csak divatból lettek emok,de ugyanakkor voltak olyanok is akik nem divatból lettek azok.Most viszont nem hiszem,hogy valaki életérzésből lesz páva vagy "swag" vagy minek hívják őket.
2015. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
65%
Akár hiszed akár nem, de az is egy életérzés. Hogy egész nap a plázába lógtok meg hat táska ruhát vesztek, és fényképezgetitek magatokat a wc-be a legújabb iphoneal amit apa vett meg stb... Bár eléggé kulturális szempontból vérszegény életérzés de az. Pont mint az emo a csirigli 13 évesekkel, akik azt hiszik hogy jaj de rossz nekik, és a világ fájdalmát kell a vállukon cipelni. Röhejes szánalmas mind a két irányzat, csak az egyik már rég divatja múlt is.
2015. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!