Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek az Emokról?

Mi a véleményetek az Emokról?

Figyelt kérdés
Megjegyzem hogy én is emo vagyok, csak szeretném tudni h ti mit gondoltok rólunk.

2015. márc. 29. 12:08
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%
#20 azt jelenti, hogy öltözöm, ahogy nekem tetszik, de semmi ilyen díszpinty dologgal nem óhajtok kitűnni. Ha most az divatolás neked, hogy szimpla farmerban, egyszerű felsőben, cipőben meg kabátban járok, akkor baromira el vagy tájolva, az átlagember így öltözik, ez nem divatolás, valami ruhát nyilván fel kell venni.
2015. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
20%
Arra vigyázz, hogy a hajad ne lógjon a szemedbe. Azt tartják sokan gáznak.
2015. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
#21 abszolut nem vagy tisztában a divat fogalmával. Öltözködésben mindig az a divat, amit a legtöbben követnek az adott korszakban. menj ki az utcára, menj végig a bevásárló központban és nézd meg, hányan járnak "szimpla farmerban, egyszerű felsőben, cipőben meg kabátban"...
2015. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez a kérdés...most minden olyan ismerősöm aki régen emo volt azt kérdőre is fogom vonni miért nem pengével a nyakukban és kockás övvel meg fekete nadrágban vonulgatnak mint régen :D Szánalmasak voltak...és ha vannak még azok most is.
2015. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
58%
vicces, ahogy a #11-es válasz le lett pontozva 0-ra. páran biztos szarul néznek ki és megsértődtek XD
2015. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom, hogy manapság kevés követője van. Az én tinikorszakomban volt nagy szám, én is az voltam (vagyok, de most már külsőre kevésbé). A legfőbb baj akkor is az volt, hogy sokak külseje, akik emonak vallották magukat keveredett a scene stílussal, aminek ugye a megbotránkoztatás a lényege. Pl. a nyakban lógó cumi már nekem is sok volt.. + nem az emo értékrendje szerint éltek. Nem egyszer hallottam, hogy társaságokban gyakori volt az egymás elleni áskálódás, kétszínűség, árulás és háttérbe szorult az elfogadás, szeretet, megértés...
2015. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
17%

Emogyűlölők, azért őket sunáznátok, nem?:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem senki sem gyűlöli őket. Eljutottunk már odáig, hogy nem külső alapján ítélünk.
2015. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 emoka julcsi ***** válasza:
41%

én nem utálom őket. én megpróbálok kulturált ember módjára tolerálni/megérteni/(elásni magam benne) minden féle kúltúrát, világnézetet, vallást seatöbbit.... mellesleg szeretek kultúrákat kutatni.


amugy azért sem utálom az emokat mert jelen pillanatban 14 évemmel leginkább emonak vallom magam ilyen ( "akármilyen" ) tekintetben.: D ( ironikus és még én beszélek itt úgy mintha csak csendes, szemlélödő turista lennék. )


addig is minden Doctor Who rajongónak, BVBARMY tagnak, az mcr rajongoknak(killjoys, ...), AFC rajongonak, FOB rajongonak, Arctic Monkeys rajóngonak, Film Barátok podcast rajongónak, podkedd rajongonak, Arc Nélküli manus Rajongónak, ugy általában filmszeretőnek és *mindenki másnak szépnapot!* [*Doctor Who rajongóknak*] Allons-y! / Genonimo!!! stb...

[*BVBARMY*] minden BVBARMY tagnak kivánok egy saviourt vagy valamit amire vágytok.

[*mcr rajongók*] killjoys make some noise!!

[*AFC Rajongók*]minden AFC rajongonak kellemes időtöltést.

[*FOB Rajongók*] will remember me for centuries!! (i mean you ;))

[*Artic Monkeys rajongók*]You're so Dark! ;)

[*Film Barátok podcast*] mindenkinek kellemes filmélményeket!

[*Podkedd*] a podkedd egy fogalom erre nem tudok mit mondani. :D

[*Dumaragu köszönés*] köszönöm a figyelmet! kockázások és mellékrakások tekintetében oltassa el a retek tájékoztatot vagy kérdezze fel kereső foltosát gyógyszemészét...


emberien: sziasztok.

2015. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
65%

@emoka julcsi


Nem mondta az orvos hogy hiperaktív vagy?

2015. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!