Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiez fordulatnek segitsegert?

Kiez fordulatnek segitsegert?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, teljesen arva apukam 10 eves koromban anyukam 15 eves koromban hallt meg.Eleg rossz anyagi helyzettel es tartozasokkal hagytak itt.Azota a nagyszuleim es a keresztapam is elhunyt.Nincs senkim.Sajnos februar vegen elvesztettem a munkam igy semmifele jovedelmem nincs,se munkanelkulit se aktiv koruak tamogatasat sem kapok. Ott tartok sajnos hogy nemtudok elelmiszert venni magamnak egyaltalan, es aprilis elso eteben lakbert kell fizetnem ha nem kilakoltatnak es utcara kerulok.Senkim nincs akitol segitseget kerhetnek, megprobaltam mindent baratok ismerosok stb.

Az onkormanyzatoz is adtam be segelykerelmet de elutasitottak. Semmi ertekem sincs amit eladatnek. Csak ezt a honapot kell tulelnem,mert majus elsejetol lesz munkahelyem hala istennek.De addig is itt vagyok ebbe a helyzetbe.Kapcsolatban vagyok a csaladsegitovel is de igazan ok sem tudnak segiteni.Nincs valami otletetek vagy hogyan veszelhetnem at az aprilis honapot,vagy hogy honnan kerhetnek segitseget ?


2015. márc. 23. 11:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazad van,de emlitettem hogy sikerult szerencsere munkat talalnom.Csak majus elsejetol kezdek.
2015. márc. 23. 14:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen kis összeg kell és rövid időre, akkor próbálkozhatsz banknál is. Elég magas lesz a kamat, de ha csak egy hónapra kell akkor még nem olyan vészes, illetve még mindig jobb mintha kitennének albérletből.
2015. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mivel jelenleg nincs munkahelyem,nincs jovedelmem igy a bankok szoba sem allnak velem.
2015. márc. 23. 15:21
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy már próbáltál segítséget kérni ismerősöktől, barátoktól. Hát nem tudom, hogy milyen barátaid vannak, de én természetesen, ha a barátom ilyen bajban lenne, simán adnék neki kölcsön, főleg tudva, hogy biztos állása lesz, így valószínű, hogy vissza is tudja majd fizetni.


Azért próbáltad is már a bankos megoldást? Vagy esetleg egyéb pénzügyi intézeteket, amik pénzt adnak kölcsön. Az egyik ilyennel tele van a TV.

2015. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen probaltam azt a penzugyi "szolgaltatot" is mivel tele van a tv.
2015. márc. 23. 17:39
 16/18 A kérdező kommentje:

Esetleg nem tudtok olyan alapitvanyt,civil szervezetet aki ilyen helyzetben segit?

Tettem meg egy probat az onkormanyzatnal elkuldtek szepen hogy nincs ugyfelfogadas( jelzem ogy surgos esetekben van) es hogy "barmennyire is szeretnenek" nemtudnak segiteni. Megse kerdeztek hogy tudok e hova menni ha kilakoltatnak,hogy van e mit ennem... semmit. Emberisegbol 0.

2015. márc. 24. 11:20
 17/18 A kérdező kommentje:

annyira kilatastalan a helyzet..semmi remenyem nincs... semmi tamaszom.Borzasztoan emeszt edesanyam hianya,foleg mikor minden a nyakamba szakad.

Nincs megoldas,belefaradtam. A gond gond utan ..a felelem a szorongas... aludni sem alszom csak jar az agyam folyamatosan. Nemmegy ez nekem mar...

2015. márc. 24. 13:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Alkalmi munka? Szívesen segítek keresni, ha gondolod. :)
2015. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!