Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiez fordulatnek segitsegert?

Kiez fordulatnek segitsegert?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, teljesen arva apukam 10 eves koromban anyukam 15 eves koromban hallt meg.Eleg rossz anyagi helyzettel es tartozasokkal hagytak itt.Azota a nagyszuleim es a keresztapam is elhunyt.Nincs senkim.Sajnos februar vegen elvesztettem a munkam igy semmifele jovedelmem nincs,se munkanelkulit se aktiv koruak tamogatasat sem kapok. Ott tartok sajnos hogy nemtudok elelmiszert venni magamnak egyaltalan, es aprilis elso eteben lakbert kell fizetnem ha nem kilakoltatnak es utcara kerulok.Senkim nincs akitol segitseget kerhetnek, megprobaltam mindent baratok ismerosok stb.

Az onkormanyzatoz is adtam be segelykerelmet de elutasitottak. Semmi ertekem sincs amit eladatnek. Csak ezt a honapot kell tulelnem,mert majus elsejetol lesz munkahelyem hala istennek.De addig is itt vagyok ebbe a helyzetbe.Kapcsolatban vagyok a csaladsegitovel is de igazan ok sem tudnak segiteni.Nincs valami otletetek vagy hogyan veszelhetnem at az aprilis honapot,vagy hogy honnan kerhetnek segitseget ?


2015. márc. 23. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyi lakbért kell fizetned?
2015. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

#1

Én is ezt kérdezném.

2015. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
28.000 ft :(
2015. márc. 23. 12:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudod megbeszélni a főbérlővel, hogy kicsit halaszthass elmagyarázva neki az egész szituációt?
2015. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Talán meg lehetne beszélni a főbérlővel, hogy adjon egy kis haladékot. Miért nem kapsz munkanélkülit?
2015. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sajnos nem,ezen a koron mar tul vagyok.Azt mondta nekik is szukseguk van ra,ha nemtudok fizetni talalnak olyan berlot aki rendesen fizet es nincs vele baj.Ez volt roviden tomoren a valasza.
2015. márc. 23. 12:33
 7/18 A kérdező kommentje:
Munkanelkulit meg azert nem kapok mert nincs bedolgozva 360 napom csak 322.
2015. márc. 23. 12:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mit is tehetnél, tavaly még tudtam volna segíteni, most már nem sajnos. :/
2015. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
sajnos nekem sincs mar otletem. :( eleg kilatastalan a helyzet, meprobaltam mindent eddig ami csak eszembe jutott..de segitseget sehol nem kaptam.Elkeserito hogy ilyen helyzetben nem vagyok jogosult semmien tamogatasra,az onkormanyzat sem segit ok atkuldtek a csaladsegitohoz ... probaljak kolcsonkerni stb ezek voltak a tanacsok.Kerdezem en erre hogy kitol kerjek mikor senkim nincs ha tehetnem kernek en, akinel probalkoztam eddig elkuldott.
2015. márc. 23. 14:10
 10/18 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy nincs fedezeted. Ha kölcsön ad valaki, mi garantálja, hogy visszatudod majd fizetni, mert lehet, hogy sokáig nem találsz majd munkát.
2015. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!