Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megtudnátok hogy halálos...

Ha megtudnátok hogy halálos betegek vagytok akkor mivel töltenétek az utolsó pár hónapotokat?

Figyelt kérdés
Súlyos agydaganatom van olyan helyen ahol nem lehet műteni, a családom és az osztálytársaim és ismerőseim nem tudnak róla, tegnap derült ki a sorozatos fejfájásaimból és egyensúlyi zavarjaimból. A doktor szerint fél egy évem van hátra kezelések nélkül, kezelésekkel ez az idő kitolható de az állandó rosszullétek a sugárzáskezelés nem éppen jó dolog és el döntöttem hogy nem menekülők az elől ami úgy is bekövetkezik. Az életemben Zárkózott személyiség lett belőlem a környezetem hatására, barátnőm sose volt a szüleim alkoholisták nem beszélek velük a köszönésen kívül már több éve, a Közép sulis évem alatt egy igazi legjobb barátra tettem szert akivel mindig össze járunk.

2015. márc. 18. 17:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Sose voltam az a hívő ember, sokszor amikor kellet a segítség senkire nem számíthattam. Én független párti vagyok. És igazából az életem se túlzottan érdekel(t), de hiszek abban hogy párhuzamos világban jobb környezetben nöttem fel és minfenki szeret engem és sikeres vagyok... és nekem az az életem következik ez után
2015. márc. 19. 15:56
 12/24 A kérdező kommentje:
A szüleimnek semmi köze az én életemhez! engem rohadtul nem érdekelnek... oda megyek ahova akarok, ha bármit kérdeznek nem mondok semmit ezzel jelezve hogy semmi közük hozzá és folytassák a saját szerencsétlen nyincstelen xaros életüket amit rám erőszakoltak és nem engednek kitöröni!
2015. márc. 19. 16:01
 13/24 OliverF válasza:
Csá! Én keresnék egy bátor embert akivel együtt eltölthetem ezt az utolsó nyarat és minden korlát vagy gát nélkül kiélném az összes vágyam és álmom amit valaha akartam. Annyira jól akarnám érezni magam hogy elfelejtsem azt is hogy mi a nevem.
2015. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Utolsó nyarat? ? Miért ez az utolsó?
2015. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 OliverF válasza:
Fél éve van hátra, leírta.
2015. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Úgy látszik semmi sincs veszve... én szívesen elmennék de az-az igazság nehezen barátkozó típus vagyok... és az időm is sürget elődöntőtem hogy tesómékhoz költözök akit már 3 éve nem láttam
2015. márc. 20. 18:15
 17/24 OliverF válasza:
Na ezt jó hallani! Ha nem érzed magad jól ott szerintem ne erőltesd azt sem. Kvra sz4ar lehet így egyedül ezzel a súllyal a hátadon. Ha tudok valamiben segíteni írhatsz.
2015. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Légyszi nézd meg ezt a videót.


https://www.youtube.com/watch?v=XBiCJ5_pBS0

2015. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Előre is bocsi, tudom azt kérted, hogy ne írjunk.

De nem tudtam megállni, hogy ne küldjem el ezt a videót, ma kaptam én is, nagy hatással volt rám.

Légyszi nézd meg.


https://www.youtube.com/watch?v=XBiCJ5_pBS0

2015. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Pozitív gondolkodásmod és stb. Azért köszönöm
2015. márc. 24. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!