Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megtudnátok hogy halálos...

Ha megtudnátok hogy halálos betegek vagytok akkor mivel töltenétek az utolsó pár hónapotokat?

Figyelt kérdés
Súlyos agydaganatom van olyan helyen ahol nem lehet műteni, a családom és az osztálytársaim és ismerőseim nem tudnak róla, tegnap derült ki a sorozatos fejfájásaimból és egyensúlyi zavarjaimból. A doktor szerint fél egy évem van hátra kezelések nélkül, kezelésekkel ez az idő kitolható de az állandó rosszullétek a sugárzáskezelés nem éppen jó dolog és el döntöttem hogy nem menekülők az elől ami úgy is bekövetkezik. Az életemben Zárkózott személyiség lett belőlem a környezetem hatására, barátnőm sose volt a szüleim alkoholisták nem beszélek velük a köszönésen kívül már több éve, a Közép sulis évem alatt egy igazi legjobb barátra tettem szert akivel mindig össze járunk.

2015. márc. 18. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Remélem nem igaz a sztori!!!!

De ha igen, megértelek, én sem kezeltetném magam! Viszont: petróleum, mérhetetlen C vitamin, cékla, szelén, fokhagyma, brokkoli pozitiv gondolkodás, még 2-3 évet adhat neked. Hány éves vagy?

2015. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Ja, bármennyire is furi, anyatej, szódabikarbóna, lugosító tea liter számra. Csak kevés kalóriás zöldségek, gyümik, sajtok, semmi cukor, hogy a rákos sejt ne tudjon táplálkozni. Ezen kívül szauna ezerrel, mert a rákos sejt 55 fok felett elpusztul. Sógoromnak fél évet adtak, ezekkel gyógyult meg 10 éve tünetmentes.
2015. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, volt sógrom, de a lényeg: még él.
2015. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

20F, Az unoka testvérem úgyanebbe a betegségbe halt meg 4évvel ezelőtt! és minden alternatív gyógymódot kipróbáltunk biztattuk hogy ne adja fel, futót sportolt is, akkoriban azt mondták neki az orvosok hogy felépül ha végig csinálja a kezelést 22éves volt.


Egészségesen éltem világ életében, nem hiszem hogy bármi is segít rajtam, gyakran azon gondolkodok miért születtem miért hagyott el folyton mindenki miért kosaraztak ki a lányok akikkel össze akartam jönni miért vertek utáltak engem a közép suliban...


És már igazából nem érdekel semmi... A szükséges pénzt még össze gyűjtöm a temetésemre és elintézek mindent magamnak, a legjobb haverom sose tekintet engem többnek mint egy ismerős várhatóan nem jön majd a temetésemre mint ahogy a volt osztálytáraim se, nem is érdekelnek...


igazából sose voltam diszkoban, sok hülyeséget csináltam bepiáltam a szalag avatómon és nem legettem ott, a szalag tűzésemen se...

Sose tanultam bezzeg ha előröl kezdhetnék mindent akkor minden másképp lenne. Remélem a következő életemben boldog sikeres gyerekkorom lesz és sok jó barát vesz majd körbe

2015. márc. 18. 17:55
 5/24 A kérdező kommentje:
Privát üzenetet nem kérek! nem valaszolok rá!
2015. márc. 18. 17:57
 6/24 anonim ***** válasza:
Nincs következő élet.
2015. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


Ha mindenki elhagy is, az Isten soha nem hagy el, ebben Higgyél bízzál. A nehéz időkben is veled van, csak hívd Őt segítségül.

2015. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Alacsony fehérje és szénhidráttartalmú, magas zsírtartalmú ketogén diéta is segíthet(www.keto.hu/szabalyok) és az oxigénes víz, a marihuána, akár turmixként, nyersen. Most így ezek jutottak eszembe hírtelen. Ja meg a liposzomális c vitamin, ami otthon is elkészíthető!
2015. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lefeküdnék egy csomó pasival, utána meg elköltöznék Kamcsatkába és egyedül, magányosan távoznék el, a kedvenc állatom élőhelyén.
2015. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Ne tagadd el szüleid elől a betegségedet.

Mert ez nekik is lehetőség a "felébredésre", a változásra változtatásra, hogy a kapcsolatotok rendeződjön.

És az élethez való viszonyuk is más minöséget nyerhessen.

Hiszen nem csak test vagyunk, hanem lélek is, nem csak a testet szükség táplálni, hanem a lelket is, hogy legalább egy kicsi békére leljünk. Nekem az ima segít, vagy ha sikerül elcsendesedni a gondolatoktól.

2015. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!