Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van úgy, hogy nem...

Más is van úgy, hogy nem találja a helyét?!

Figyelt kérdés
Jó munkám van (idezojelesen) ,van kocsim, na jó saját lakásom nincs nemvagyok egy Rotschild báró xD, haverok barátokkal ugyvagyok hogy kb 3-4emberrel tudok igazán elbeszélgetni, többi sajnos érdektelen, a hétvégi bebaszas beszivason kívül semmirol nem lehet velük beszélgetni, igazándiból egy nő hiányzik az eletembol, sajnos sokan vissza se írnak, illetve ha visszairnak is egy idő után "elfelejtenek" válaszolni, legutóbbi csaj akivel megismerkedtem és lehetett volna valami, átrázott csak a rajongasom kellett neki...valaki tudna tanácsot adni?!25/F

2015. márc. 15. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, de még annyira sem találom mint te. Évek óta nem dolgozom, nem találok munkahelyet. Nehéz fizikai munka, hétfőtől péntekig, 12 órában és 3 vagy 4 műszakban, ezen kívül mást képtelen vagyok találni, ezeket meg nem tudom csinálni. Egy ember van a világon akivel jól kijövök, édesanyám az. Rajta kívül nincs más akivel fele ilyen jól el tudnék beszélgetni. Semmilyen más emberrel nincs meg hosszabb távon a közös hang. Barátaim nincsenek, barátnőm sosem volt. Csakúgy mint nálad, egyetlen lány sem képes válaszolni. Itt válaszolnak egyszer-kétszer, de mire megyek vele, ha baromi messze laknak. Ha meg képet lát rólam, akkor volt-nincs, mintha nem is beszéltünk volna sosem.

Utálok ott lakni ahol lakom, ha volt pénzem, bátorságom nem volt költözni, most meg a szomszéd nagyvárosba (20km) sem jutok el, ha nem kérek pénzt a szüleimtől. Borzalmasan rossz így élni, a tudat pedig mégrosszabb, hogy sosem leszek képes ezen változtatni. Vérbeli hajléktalannak születtem, mivel még élnek a szüleim, ezért nem vagyok az utcán. 24/F

2015. márc. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,engem egy ismerősöm protezsált be erre a munkára,ami jóval jobban fizet mint az előzőek,de itt is úgyvagyok hogy néha nem sikerül megcsinálni a napi kitüzött karbantartást,munkát,akkor az számomra hatalmas kudarc,hiába hogy megcsinálja a másik müszak,engem ez nem vigasztal,legutóbbi napon szinte alig kellett valamit csinálni,semmi kihivás nem volt engem ez zavar valamilyen szinten...Egyébként merre fele laksz?és mit dolgozol?Van itt velem egykorú 2-3 csaj a cégnél ahol vagyok,de totál elvannak tájolva,iszonyatosan renyhék,az eggyik egy nála 10évvel idösebb palival van aki szószerint lesz#rja öt,és nem foglalkozik vele,mégis eggyüttvannak,ki érti ezt....
2015. márc. 15. 02:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedül. Hétfõtõl péntekig meló, hétvégi bebaszások, semmi barát. Igaz, volt baránõm, de 3 év után vége lett sajnos. Fogalmam sincs mi lesz, merre tovább. Csak bízom benne, hogy valahol van egy lány, aki épp rám vár. Kitartás! 22F
2015. márc. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A reklam helye!
2015. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az.
2015. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!