Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sose leszek szerelmes?

Sose leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és soha nem voltam még szerelmes. Egyszer sem. Kíváncsi vagyok, milyen lehet szerelmesnek lenni, főleg viszonzottan, de egyszerűen valahogy nem megy... eddig nem nagyon zavar, de most, hogy a kortársaim háromnegyedének van barátja/barátnője, és látom milyen boldogok, már kezd kicsit elszomorítani, egyre jobban félek attól hogy én sosem találom majd meg a párom. Egyébként nem vagyok ronda, magas vagyok, vékony, hosszú barna hajam van, és az arcom is normális, szóval nem ezzel van a probléma. Nem is tudom mivel van a probléma... tudom, hogy fiatal vagyok még, de akkor is félek. Ugye leszek egyszer majd én is szerelmes? Nincs olyan, hogy valaki sosem lesz az, ugye?
2015. márc. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Örülj neki hogy nem vagy az. Ameddig én sem voltam boldogan éltem az életem mostmeg legszívesebben meghalnék.
2015. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy leszel szerelmes egyszer megtalal az igazi:)
2015. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy leszel,nagyon ritka h vki ne lenne,ne aggodj emiatt:)
2015. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb 8 évesen kirakosgattam az ágyam fölé a kedvenc együtteseim képeit és a "szerelmeimet" néztem elalvás előtt mindig. 16 évesen meg állandóan buliztam és havonta más srácba voltam szerelmes. Te mért nem?



Nem tudom mit mondjak. Mégis azt írom, hogy majd akkor aggódj, ha már huszon akárhány éves leszel és még mindig nem voltál szerelmes.


Vagy elmehetsz pszihológushoz. Az önismeret amúgy sem ártalmas, csomó mindenre jó, csomó másra is, amiatt már megéri, és ha elmondod neki a problémád, lehet hogy azon is tud segíteni.

2015. márc. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Immár 19 éves lányként újra rátalálva a kérdésemre, gondoltam tájékoztatlak titeket, hogy azóta megtaláltam rá a választ, és mindenben igazatok volt.


Üdvozlettel K, a kérdés kiírása után három hónappal leszbikusként hivatalosan is előjött felhasználó.

2019. jan. 22. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!