Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik 25...

Vannak itt olyanok akik 25 felett vannak és még nem volt kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok ezt elviselni?

Nekem rettenetes szeretethiányom van, és úgy érzem, hogy nem bírom már ezt sokáig.


2015. márc. 13. 18:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10.

Nekem se csak ez a problémám. Jó annak aki így boldog tud lenni.

2015. márc. 14. 11:52
 12/19 anonim ***** válasza:

Sajnáltassuk már magunkat egy kicsit, annyira jó...


De most ok hogy kapcsolat nem volt, de szűz vagy még? Egyébként tudom, most le leszek hurrogva, de ott valami komoly baj van, ha még kisujjal sem piszkáltak meg.

2015. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én 31


de lesz*rom

2015. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

26/f


Nekem sem volt még semmilyen kapcsolatom, de nem is hiányzik. Ennyi idősen egy embernek már sokkal nagyobb gondokkal kéne törődnie. Pl. engem marhára zavar, hogy anyukáméktól már megint nem kreditet kaptam Karácsonyra!!! Hogy a francba lesz így normális mountja a palámnak?

2015. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

" Az meg, hogy olyan busz után nem szaladunk, ami nem vesz fel, akkor is érvényes, ha az összes buszról szó van."- milyen igaz.


22 vagyok, de szerintem rám is ez fog várni.


Szerintem nem vagyok anyatípus, talán jobb, ha nem is lesz gyerekem. Majd rossz lesz, ha öregként egyedül leszek, de ez van.

2015. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

28/f

eddig 1 "kapcsolatom" volt 20 évesen, fél évig tartott, de mivel a leányzó depressziós és érinthetetlen volt, én meg egy kiéhezett tapasztalatlan kisfiú, így sokminden nem történt, uh igazi kapcsolatnak nem is számolom.

Még szûz vagyok, ez sokáig zavart is, de ahogy "öregszem" kezd átalakulni az értékrendem, nemrég ráálltam a társkeresésre, és élvezem is nagyon. Rájöttem, hogy nem vagyok különc, nem vagyok furcsa, egyszerûen engem undorított mibdig is ez a bulizós életforma, de mivel mindig ilyen körökben forogtam soha nem találkoztam olyan csajjal, aki elég jó lenne hozzám... de nemrég rájöttem, hogy rengeteg ilyen csaj van, csak eddig rossz helyen kerestem.

2015. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kene mar egy jo kis haboru, ami erintene az orszagot. Sok ferfi elesne. Megvaltoznanak az aranyok, es a szerencses tulelok nohoz jutnanak.
2015. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jelen pillanatban is több nõ van... ha másokat hibáztatsz, akkor se lenne csajod, ha az egyetlen pasi lennél az országban...
2015. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18#


Igen tobben vannak a nok 60 folott. :D

Es igazad van ha en lennek az orszagban az egyetlen pali, akkor se kellenek egyiknek se.

2015. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!