Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik 25...

Vannak itt olyanok akik 25 felett vannak és még nem volt kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok ezt elviselni?

Nekem rettenetes szeretethiányom van, és úgy érzem, hogy nem bírom már ezt sokáig.


2015. márc. 13. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

18 év felett vagyok, és még nem volt kapcsolatom.

Elég szar.

2015. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Vagyok.

Gondolom fiu vagy mi?

2015. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen
2015. márc. 13. 18:47
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Vagyok.


Elég jól viselem, nem különösebben érdekel. Ez a legkisebb problémám az életemben!


26F

2015. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok 25 felett, de én is folyton ezt mondom, hogy nem bírom már sokáig, de igazából most mit fog csinálni az ember? Semmit... Ez van, tűrni kell.

Aki meg emiatt megöli magát esetleg, az már sokkal durvábban kész van, és szerintem ahhoz képest, hogy mennyien vannak akik alig bírják már, szinte elhanyagolható aki megöli magát.

2015. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Állandóan a munkán agyalok, teljesen kizárom az ünnepeket, emberi kapcsolatokat. Tehát a bekattanás határát súrolom.
2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem már volt több kapcsolatom is, viszont másfél éve semmi. Szerintem sokkal rosszabb egy olyannak, aki már tudja, hogy milyen a "másik oldalon" és hogy miből marad ki.


Mondjuk szeretethiányom pont nincs, de másmilyen igen (már ha értitek, hogy mire gondolok).

2015. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ensam skog ***** válasza:
87%
Ez van. Tűrni kell. Próbálom lefoglalni magam, hogy ne gondoljak rá. Valamint mivel semmit sem érzek ezért sajnos adrenalin függő lettem és már csak az elégít ki hogyha azt érzem hogy most meghalhatok. Szóval előbb utobb bekattan az ember.
2015. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Én. Úgy tudok ezzel együtt élni, hogy hiszek a matematikában, statisztikában, és belátom, hogy ha próbálkozások százai és évtizedek után sem találtam egyetlen nőt sem, aki legalább egy picit is vonzónak talált, akkor egyszerűen nem vagyok kompatibilis a másik nemmel. Az meg, hogy olyan busz után nem szaladunk, ami nem vesz fel, akkor is érvényes, ha az összes buszról szó van.
2015. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25 vagyok. Boldog lennék, ha csak ennyi problémám lenne...
2015. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!