Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok tanácsokat adni?

Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

(Márciusban töltöm a 14-et.)

Szóval néha olyan érzésem van, hogy teljesen egyedül vagyok. És ez igaz mert sokszor eléggé nincs kedvem az emberekhez mert van pár olyan személy aki rohadtul irritál és általában ezeknek az embereknek vannak olyan barátaik akikkel szívesen kijövök. De kényszerből meg nem fogok így barátkozni.

Meg nem csak a barátságokkal van problémám. Mivel nagy animés vagyok és nagyon sok fiatalokról szóló romantikus sorozatot láttam, és a mai napig nézek is, ezért sokszor eltöprengek azon, hogy milyen lehetne ha lenne barátom és szerelmes lehetnék. Ne értsétek félre, a barátságnak semmi köze itt a szerelemhez! :D

Szóval szerelmes szeretnék lenni, de a suliból senki sem jön be. Neten egyátalán nem akarok ismerkedni mert tudom , hogy ennek milyen veszélyei vannak. De ezeken kívűl még hol lehet ismerkedni? Kérlek segítsetek!


2015. febr. 23. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el!


[link]


Mármint a linken lévő könyvet.

2015. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krisztii55 válasza:
Velem is ugyan igy vannak a dolgok, csak en aprilisba toltom a 14- et es nem rajongok az animeert, de ha gondolod beszelgethetunk facebookon.Varom valastod (lany vagyok, nem meleg csak en is baratkozni akarok
2015. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!