Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hozzam vissza a jó...

Hogyan hozzam vissza a jó kedvem? Fel tudnál vidítani?

Figyelt kérdés

Ma van az utolsó szabadnapom, és annyi jó dolog történt eddig, tök jó kedvem volt. De most hívtak a munkahelyemről, hogy odabent káosz fog várni, sok a munka és egy kis átszervezés miatt több kollégám munkáját át kell vállalni.

Annyira lelombozódtam, és nincs kedvem semmihez, pedig lenne még mit csinálnom :S

Hogyan tartsak ki?


2015. febr. 18. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
sehogy, te vagy ott a csicska hogy mások munkáit kell megcsinálnod, így jártál.
2015. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Üdv a klubban, nekem is most **szták fel az agyam a munkahelyen.

Azt hiszem, ideje értelmesebb munkahely után nézni.

2015. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Téged mivel húztak fel? :S
2015. febr. 18. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez ellen nem tudsz mit tenni. De két valamit mégis csak tehetsz: siránkozol, hogy milyen szörnyű az életed, vagy vállat vonsz, és tovább lépsz.


Tudom, hogy ezt könnyű mondani, de valójában tényleg ennyire egyszerű. Az emberek minden problémából elefántot csinálnak, de mégis minek? Az élet nem problémák, hanem feladatok sorozata, amiket meg kell oldanunk. Úgyhogy csak fel a fejjel és mosolyogj! Azt mondják a bölcsek, hogy a világ is visszamosolyog.


Most sokan belém fognak kötni, hogy "Jaaaaj, mit tudhatok én?"... Igen, talán nem vagyok olyan érett, mint mások, és a munkahely fogalmáról is csak a keményen dolgozó édesapámtól tudok, de éltem át annyit, hogy tudjam, miről beszélek, és ne csak plátói gondolatokat hirdessek.

2015. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bármiféle rossz kedvre, vagy stresszre tudom ajánlani a Benny and Joon című filmet. De komolyan. Jobb kedved lesz tőle, és megnyugszol. Ezt garantálni tudom. Csodálatos. :)
2015. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Bemész, köhögsz kettőt, és másnaptól kiíratod magad betegszabadságra. És keresel közben másik munkát.
2015. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát, én biztosan nem tudlak felvidítani, és nem is hiszem, hogy az én dolgom lenne.

Az embernek örömet kellene lelnie a munkájában. Ha nem szereted, akkor pedig gond van, és nem ártana elgondolkodnod azon, nem kellene-e váltani.

2015. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Siránkozhatsz, kereshetsz másik munkát, vagy elfogadod kihívásnak és megcsinálod. Nos nekem az utóbbi jutalma a mostani helyemen bónusz és fizetésemelés lett.

Te döntesz, te tudod, nálatok mire van esély.

Most én is szabin voltam, és holnap ismét belevetem magam a munkába, de nekem már elég volt ennyi szabi, csak ki kellett venni, mert még tavalyról maradt, sokáig meg nem akartam húzni. Én egyébként már megszoktam, hogy káosz vár, mire visszamegyek, tavaly is alig tudtam elmenni szabira. Nem baj, én örülök neki, hogy nehezen helyettesíthető lettem. :-)

2015. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Modern család c. sorozatot szoktam nézni ha magam alatt vagyok vagy Mr. Bean-t :) Nekem is igen sz*rul indult a napom, de megnéztem 2 részt az említett sorozatból és most tök jó kedvem van :)
2015. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy 2 hét táppénz és addig keresnék másik munkahelyet.
2015. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!