Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félek ennyire, hogy...

Miért félek ennyire, hogy győzzem le?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 18 éves vagyok és még sosem volt barátom. Saját hibámból, mert ha elmegyek valahova mindig van valaki, akivel elvagyok és tetszek neki,de másnap mikor felhívnak, nem merem felvenni a telefont, nem merek velük soha többet találkozni, mert félek,hogy már nem úgy látnának, mint akkor este, és csalódnak, ha találkozunk, mert alapjáraton nagyon félénk vagyok, és alig mernék megszólalni, és szórakozó helyeken teljesen más vagyok ugye, nem az az ember.

A másik pedig,hogy nem tudom elképzelni,hogy egy férfi előtt is meztelen legyek, mert rettegek tőle,hogy megundorodnának a testemtől.

Pedig tényleg nagyon szeretnék már egy kapcsolatot.

Ez már beteges? Le lehet valahogy győzni?


2015. febr. 15. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam. Nagyon tapintatos, türelmes és nagyon szerető férfi kellett hozzá, hogy feloldódjanak a gátlásaim. És persze az is kellett, hogy én is fülig szerelmes legyek ebbe az érzéki, de tapintatos férfiba. Sokáig kellett rá várnom, de megérte!
2015. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadat helyre kell állítani önfejlesztéssel, sok könyv olvasással.Ennyi a történet.
2015. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, túlzottan meg akarsz felelni a partnereidnek. Add önmagad, mert az a fontos hogy amiatt szeressen ne pedig amiatt ahogy megjátszod magad. Ha meg csalódnak és emiatt képesek otthagyni, akkor nem igazán neked valóak szerintem.

A félelem alapja valós vagy valótlan? Valóban olyan nagy baj lenne a testeddel vagy csak azt hiszed? Mellesleg ha szeret akkor teljesen mindegy hogy nézel ki, nem fog elundorodni tőled. Olyannal meg nem is érdemes együtt lenni, aki csak a külső értékeid miatt szeret, mivel az mulandó és akkor előbb vagy utóbb úgy is elhagy, a korral járó öregedés miatt. Szóval összegezve nem kell félned attól, hogy megundorodik a testedtől és elhagy vagy hasonló, ha pedig véletlenül előfordulna ilyen (mert ha már eljuttok addig hogy meztelen legyél előtte akkor nem hiszem hogy olyan nagy esély van rá de ha mégis) akkor mit izgat? Nem hiszem hogy olyannyira fontos volnál neki vagy tényleg igazán szeretne ha ebből nagy ügyet csinálna. Előfordulhat, hogy olyannyira nem tetszel neki, de mondom, elsősorban nem ez lesz fontos ha tényleg szeret és nem csak mondja.

Szóval, szerintem a szórakozó vagy egyéb helyeken sem kéne nagyon eltérően viselkedni mint máskor, mert nem biztos hogy te magad is tetszeni fogsz attól még hogy az akit adtál tetszett nekik.

2015. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!