Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is volt már olyan,...

Nektek is volt már olyan, hogy "üldözött a balszerencse"?

Figyelt kérdés

Komolyan hónapok óta ez megy. Volt haláleset,baleset, amit eltervezek nem sikerül, akinek én segítettem hátba támadott.

Nincs egy olyan hónapom,mikor ne történne valami rossz.



2015. jan. 18. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

2014-es évem dióhéjban:

Január: oké volt.

Február: véres dobhártyagyulladás miatt megsüketültem a bal fülemre, és ez 2 hónapra így is maradt.

Március: a könyvelőm átvert egy csomó pénzzel, amit a NAV rajtam kezdett követelni. A tartozásom máig megvan.

Április: elestem, és olyan szerencsétlenül ütöttem be a vállam, hogy 3 hónap bal kari bénultség következett, utána 4 hónap fájdalmas rehabilitáció.

Május: a cég, ahol dolgoztam, bedőlt, a munkám a negyedére csökkent, a keresetem ijesztően leesett. Még több adósságom lett puszta közüzemi számlákkal is elmaradtam.

Június: a parkoló autómba egy száguldó teherautó beleszállt, és totálkárosra törte, mivel hozzácsapta egy qrvanagy betonkerítésnek. jött a biztosítós hercehurca és az autónélküliség.

Július: édesapám kórházba került és életmentő műtétet hajtottak végre rajta. Az alig élő munkámból ki kellett maradnom, hogy támogassam őt.

Augusztus: végképp tönkrementem. A közüzemi számlákat a megtakarításaimból kezdtem fizetni, hogy ne tegyem kockára a lakásomat. Közben állást kerestem, pár interjúra behívtak, de mindenhova megvolt már az ember, szóval esélyem nem volt.

Szeptember: a cégnél végképp beborult minden, így a lakóhelyemtől 50 km-re vállaltam munkát kényszerből, ahová ugye autó nélkül jártam, hiszen azt a biztosító malmozása miatt még nem tudtam megjavíttatni, se lecserélni.

Október: az év egyetlen jó eseménye: behívtak egy interjúra és meg is kaptam a munkát. De azért ugyanebben a hónapban leestem egy lépcsőn egy lépcsőfoknyit, olyan szerencsétlenül, hogy kiment a bal bokám. Feküdni nem tudok, melózni kell, sántítva. A mai napig nem százas, néha fáj.

November: édesapám ismét kórházba került, most teljesen más problémával. Ismét mellette lenni, táppénzre menni, a frissen szerzett munkahelyről...

December: Felfázás, ami több kúra antibiotikumos kezelés alatt a mai napig nem múlt el teljesen.

Közben azért autóügyben előreléptem, sikerült megcsináltatni totálkárból, és az újévet autóval kezdhettem.


Itt tartunk.

Ha ez nem balszerencsés év, akkor nem tudom mi az.

2015. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Úristen:D Mit tettél te előző évben (vagy életedben?), hogy így megkínzott a sors?:D Lehet hogy köcsögség,de most kicsit jobban érem magam, bár sokkal nekem sem jobb a helyzetem.

Kitartást neked! Ha ezek után ez még segít valamit...

:)

2015. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyit elértem vele, hogy másnak kisebbnek tűnnek a saját gondjai, az már jó.

Most a 2015ös évet úgy kezdtem el, hogy csak a pozitívumokra koncentrálok, jó év lesz.

Amúgy köszi :)

2015. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!